Ar prieškambaris gali būti jaukus?

prieskambarisPrieškambaris. Kokia tai vieta? Mažytė patalpėlė, kurioje nėra kaip net apsisukti? Vieta, kurioje nuolat pritrypiama? Tarsi koks batų sandėlis? O gal sugrūstos komodos, kad tik būtų kur sutalpinti daiktus? Ar… kaip tik priešingai? Iš tiesų prieškambaris gali būti kur kas jaukesnis, o tuo įsitikinama besidairant į baldų pasiūlymus.

Norėtųsi tokio prieškambario, kuriame ir patiems jauku būtų, ir prieš svečius jaustumėtės gerai? Vertinate ne tik gražų dizainą, bet ir patogumą? Atsakysime paprastai: šią harmoniją rasite internetinėje parduotuvėje https://www.baldusale.lt/prieskambaris. Čia užsimenama, jog mažesnėse erdvėse dažniausiai komplektuojama mažiau daiktų, o didesnėse – daugiau. Ir daugmaž išvardijami pagrindiniai dalykai: batų dėžė, komoda ar spintelė, spinta ar kabykla, veidrodis, suoliukas.

Batų dėžė. Ir gal net ne viena. Pirmiausia… taip švariau! Antras dalykas – taip tvarkingiau. Jeigu, pavyzdžiui, turite energingą šunį, labai tikėtina, jog taip apsaugosite savo avalynę nuo apgadinimų…

Komoda ar spintelė. Galbūt irgi ne viena? Ten patogu susidėti smulkius daiktus. Nesimėtys kepurės ar pirštinės, savo vietose bus raktai ir kiti dalykai. Tokie, kurie tikrai svarbūs, bet jei neapgalvotai kur padedami, tai lengva pamiršti, kurgi jie. O pasirinkimų daug – tiek komodų, tiek spintelių gaminama pačių įvairiausių.

Spinta ar kabykla. Striukių nesumesite bet kaip. Reikia vietos, kur jas pakabinti. Tas pats ir su svečių paltais. Rūbų gamintojai bei dizaineriai veikiausiai pasakytų, jog tai pagarba aprangai. O iš tikro ir elementarus tvarkingumas.

Veidrodis. Vertinami veidrodžiai, kuriame žmogus gali matyti save nuo galvos iki kojų. Tai tarsi pasitikrinimas prieš išeinant iš namų. Ir šiaip norisi pasižiūrėti, ar apranga tvarkinga, ar nereikia susišukuoti ir pan.

Suoliukas. Suoliukų būna visokio dydžio ir stiliaus, o pamėgti jie todėl, kad taip komfortiškiau autis batus. Lyg ir smulkmė, bet įvertinta daugybės žmonių.

Kartais tik truputį pasukus galvą sumąstoma, kaip puikiai įmanoma atnaujinti būsto dalį.

Galbūt kai kada atrodo, jog didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas, pavyzdžiui, svetainei, kurioje leidžiami vakarai. Visgi minėtoji erdvė, iš kurios išeinama į lauką ir į kurią pirmiausia grįžtama, irgi nestokoja reikšmės. Jei ji nepatogi, tai ir išsiruošimas į darbą užima daugiau laiko, ir susidaro įspūdis, kad atmosfera namie ne pati svetingiausia.

Puiku, kad tiek spintos, tiek kiti prieškambario baldai yra ir praktiški, ir stilingi. Juos gaminant mąstyta ne apie vieną kriterijų, o apie visą jų sąrašą. Nors pastebėtina, kad modeliai skiriasi įvairiomis detalėmis, įžvelgiama ir tendencija: nemažai spintelių ir kitų daiktų – šviesaus medžio. Vadinasi, tai patiks mėgstantiems šviesias spalvas interjere ir norintiems sukurti erdvumo įspūdį. O jeigu ketinama įsigyti tamsesnį baldą? Asortimente yra ir tokių. Tad pavyks priderinti prie bendro stiliaus.

Antraštėje klausėme, ar prieškambaris gali būti jaukus. Kaip manote dabar? Žinoma, kad gali! Netgi atsakytume: jis turi būti jaukus. Neabejotina, jog tai susiję apskritai su viso būsto jaukumu. O ir komfortas neapsiriboja svetaine ar miegamuoju.

Primename, kad ieškantiems naujų baldų verta užsukti į „Baldų salę“. Rinktis ne tik yra iš ko, bet ir labai malonu. O atsinaujinus taip gera mėgautis visapusiškai patinkančiais namais…

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.