Dantų implantacija nebus baisi, jei įveiksite nežinomybę

dantų implantacijaOdontologai pastebi, jog labai dažnai pacientai, kuriems į gydymo planą įtraukiama dantų implantacija, ima jaudintis ir nuogąstauti dėl šios procedūros. Kiek pakalbėjus paaiškėja, jog dažniausiai žmonės tiesiog nežino, kas tai per procedūrą, kada ir kaip atliekama. Specialistai pataria, jog geriausiai iš anksto pasidomėti implantacijos procedūromis ir eiga, kad pavyktų išvengti nemalonių minčių. Tuomet ir prireikus implantacija nereikės jaudintis odontologo kėdėje.

Ar dantų implantavimas yra skausmingas?

Tai kone pats populiariausias klausima,s kurį tenka išgirsti odontologams iš pacientų, kuriems reikalinga dantų implantacija. Dažniausiai vizitas pas odontologą ir taip žmonėms kelia nemalonius pojūčius ir baimes, o kai išgirsta apie implantus, neretas visai sunerimsta. Tačiau reikia pripažinti, kad tai perdėtas rūpestis, mat specialistai pastebi, kad daugelis pacientų po procedūros lieka maloniai nustebę, kad implantacija nebuvo skausminga. Žinoma, pacientų patogumui visuomet yra suleidžiami nuskausminamieji, tad kartais tai ir būna vienintelė nemaloni procedūros dalis.

Kiek laiko truks implantacija?

Žmonės kartais jaudinasi, jog dantų implamntavimas trunka labai ilgai, tačiau iš tiesų tam nereikia atsiprašinėti iš darbo visai dienai ar imti atostogas. Dantų implantacijos procedūra trunka vos pusvalandį. Per šį laiką į buvusio dantuko vietą įgriežiamas implantas, ant kurio vėliau bus tvirtinamas nuolatinis dantis. Jeigu vienu metu yra tvirtinami keli implantai, tai gali šiek tiek užtrukti, tačiau procedūra tikrai neprailgs ir nenuvargins Jūsų.

Kada jau turėsiu naują dantį?

Kartais žmonės neteisingai mano, kad jau po danties implantavimo jie turės naujus dantukus ir šypsena vėl bus kaip buvus. Iš tiesų tai ne visai tiesa. Reikia dar išlaukti, kol implantas prisitaikys ir prigis prie kaulo. Tik tuomet galima tvirtinti nuolatinius protezus, kurie ir bus naująja Jūsų šypsena. Dažniausiai gijimo etapas užtrunka 6-8 mėnesius, tad esant poreikiu odontologas gali pasirūpinti laikinais protezais, kurie leis kasdien jaustis patogiai ir dailiai. O po šio laikotarpio laboratorijoje bus pagaminti būtent pagal Jūsų dantis pritaikyti protezai ir pritvirtinti prie įsuktų implantų.

Ar matysis, kad dantys netikri?

Labai dažnai žmonės jaudinasi, kad po implantacijos, aplinkiniai pastebės, jog jų dantys nenatūralūs, o protezai. Tačiau dėl to jaudintis tikrai nederėtų. Šiuolaikinė odontologija naudoja pačias pažangiausias technologijas, tas procedūros atliekamos itin profesionaliai. Dantų implantacija – ne išimtis. O Jūs savo ruoštu nepamirškite rūpintis savo naujais dantukais kaip tikrais. Kartais žmonės mano, jog netikrų dantukų nereikia valyti ir prižiūrėti. Priešingai – jiems reikalinga dar apdairesnė burnos higiena, kad jie tarnautų Jums kuo įmanoma ilgiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.