Į kokius skalbimo mašinų parametrus atkreipti dėmesį?

Skalbimo mašinos – geriausios draugės tiems, kurie mėgsta švarą ir gaili laiko bei pinigų naudotis viešomis skalbyklomis ar drabužius nešti į valyklas. Visgi įrenginėjant namus bei norint įsigyti naują skalbimo mašiną, gali kilti labai daug klausimų. Juolab, kad skalbimo mašinos yra skirtingų gamintojų, dydžių, spalvų ir parametrų. Kad neklaidžiotumėte nė nežinodami, ko norite, arba nepriimtumėte neteisingų sprendimų, papasakosime, į kokius parametrus reikia atkreipti dėmesį, jei renkatės skalbimo mašiną.

Tipas. Skalbimo mašinos paprastai būna dviejų tipų: pakraunamos iš priekio arba pakraunamos iš viršaus. Pakraunamos iš priekio skalbimo mašinos yra kur kas talpesnės, stabilesnės ir skleidžia mažiau vibracijos bei garsų. Iš viršaus pakraunamos skalbyklės naudingos tais atvejais, kai namuose nėra daug vietos, nes jos itin siauros ir telpa kone bet kur. Be to, iš viršaus dedant skalbinius nereikia lankstytis, tad vyresnio amžiaus žmonėms ar kenčiantiems nuo nugaros skausmų tai patogesnė alternatyva.

Įkrova. Skalbimo mašinos įkrova yra matuojamas kilogramais. Kuo daugiau kilogramų nurodyta, tuo daugiau skalbinių sutalpinsite. Parduotuvėse dažniausiai parduodamos 3–10 kg įkrovos skalbimo mašinos.

Energinė klasė. Šis parametras nurodo skalbimo mašinos ekonomiškumą. Kuo aukštesnė energinė klasė nurodyta, tuo mažiau energijos išteklių prietaisas sunaudos. Aukščiausio lygio energinė klasės žymima A+++.

Gręžimas. Jei mėgstate iš skalbimo mašinos ištraukti itin sausus darbužius, jums turėtų būti aktualus gręžimo greitis. Galingos skalbimo mašinos gali pasiekti net 1600 apsukų per minutę, o įprastos skalbyklės gali padaryti 600–1200 apsukų per minutę.

Inverterinis variklis. Tai pats patvariausias variklio tipas, kuris gali užtikrinti skalbimo mašinos ilgaamžiškumą. Inverterinis variklis veikia labai tyliai, todėl įsigiję tokią skalbimo mašiną ja naudotis galėsite bet kurioje namų patalpoje.

Skalbinių pridėjimas skalbimo metu. Tai viena naujausių technologijų, kurią gali pasiūlyti skalbimo mašinos. Šia funkcija pravartu pasinaudoti, jei dažnai skalbimo metu pastebite, kad pamiršote įdėti visus reikiamus skalbinius.

Išmaniosios skalbimo mašinos. Naujausios technologijos gali pasiūlyti tokių parametrų kaip nuotolinis skalbyklės valdymas mobilia aplikacija. Tai reiškia, kad drabužius skalbti ir prižiūrėti galėsite nė nebūdami namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *