Kaip išsirinkti kokybiškas medžio plaušo plokštes statybos darbams?

medžio plokštės
maxalconstruction.com nuotr.

Artėja statybos darbai ir ieškote kokybiškų medžio plaušo plokščių, kurios galėtų gražiai uždengti namo stogą arba lauko sienas? Galbūt tiesiog nusprendėte atnaujinti savo namų stogą ir ieškote geriausių statybinių medžiagų? Ar tai būtų skydinis namas, ar kokiu nors paprastesniu būdu pastatytas pastatas, jūs galite surasti tikrai kokybiškų medžio plaušo plokščių, kurios ne tik puikiai tiks lauko sienoms ar stogui, bet ir suteiks papildomo funkcionalumo, pavyzdžiui, papildomą šilumos izoliaciją arba apsaugą nuo drėgmės.

Peržvelgėme šiuo metu populiariausias medžio plaušo plokštes ir nusprendėme įvertinti jų kokybę. Mes vertinome Wind 12 medžio plaušo plokštes, kurių pardavimai pastaruoju metu gerokai pakilo į viršų. Šių plokščių kaina šiuo metu siekia 2.25 eurų už kvadratinį metrą, jeigu perkate internetu. Jeigu pasirinksite tokias plokštes statybos reikmių parduotuvėje, gali būti, kad kaina sieks iki 2.50 eurų už kvadratinį metrą.

Kaip jau nusako pavadinimas, šioks plokštės yra orientuotos į kovą su vėju – jos puikiai jį blokuoja ir taip pat izoliuoja pastatą nuo drėgmės bei šalčių. Šios plokštės gali pastandinti tiek stogo konstrukciją, tiek lauko sienų. Sienų ir stogų šilumos varžos yra gerai apsaugotos, kadangi šios kokybiškos medžio plaušo plokštės neleidžia drėgmei patekti į izoliacinį sluoksnį.

Dar vienas didelis privalumas yra tas, kad tokias plokštes galima montuoti be ventiliacinio tarpo. Tokias plokštes taip pat galima montuoti tiesiai ant izoliacinio sluoksnio. Šalia to, yra ir kitų privalumų – juk plokštės yra gaminamos iš medienos, o tai yra natūrali ir ekologiška medžiaga.

Taigi, apibendrinus, mūsų išbandytų medžio plaušo plokščių privalumai yra tokie:

  • Suteikia papildomą šilumos izoliaciją
  • Sumažina šalčio perėjimą, sumažina šalčio tiltus
  • Plokštės ir stogas kvėpuoja, bet visiškai nepraleidžia vėjo
  • Vėjo blokavimas yra pagrindinė šių medžio plaušo plokščių modelio funkcija
  • Tokias plokštes yra labai lengva sumontuoti
  • Nereikia remonto, kadangi šios plokštės yra tikrai ilgaamžės ir atsparios įvairiems pažeidimams
  • Gaminama iš medžio – ekologiškos medžiagos

Taigi, nors šios kokybiškos medžio plaušo plokštės visų pirma yra skirtos lauko sienoms, jos yra gana universalios ir puikiausiai tiktų stogo konstrukcijai. Jeigu jums taip pat patiko šios medžio plaušo plokštės, tai galime parekomenduoti jas įsigyti internetu, kadangi pagal mūsų patirtį, ten įsigyti daugelį statybos medžiagų yra gerokai pigiau. Negana to, didelė tikimybė, kad gausite papildomą nuolaidą, jeigu užsisakysite naujienlaiškį į savo elektroninį paštą arba gausite nemokamą pristatymą į namus. Kaina gali skirtis nuo 5 iki 10 procentų.

Tikimės, kad nusipirksite tinkamas statybines medžiagas ir galėsite džiaugtis nauja stogo konstrukcija ar pradėsite savo gyvenimą naujame, puikiai nuo šalčio ir drėgmės izoliuotame name!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *