Paslaptingasis kordicepsas

Visame pasaulyje kovojant su įvairiausiomis ligomis, Kinijos šalies piliečiai dažniausiai stebina savo sveikata ir ilgu gyvenimu. Kas tai per paslaptis? Kuo jie vadovaujasi ir ką daro, kad išlieka stiprūs ir gyvybingi iki gilios senatvės, kai tuo tarpu kitose šalyse vos sulaukę 50 metų daugelis jau jaučiasi mažai darbingi ir nuolat skundžiasi įvairiomis ligomis. Kinai teigia, kad svarbiausia gyvenime, norint išlaikyti sveikatą ir gerą savijautą – nuolatinis sportas ir kininis grybas kordicepsas. Kas tai per mistinis sveikatingumo šaltinis? Tai toks grybas, apie kurį pasaulyje žinoma jau nemažai. Vieni jį vadina Dievo dovana, kiti tiesiog stebuklu, nes  būtent jis pasižymi tokiomis savybėmis, kuriomis nepasižymi niekas kitas.

Botanikai šį stebuklą priskiria prie grybų, tačiau kordicepsas ypatingas tuo, kad vieną savo biologinio ciklo dalį jis būna augalas, o kitą – vabzdys. Apie šį retą ir keistą, gydomąsias savybes turintį augalą rašyti imta pradėti jau daugiau kaip prieš 200 metų. Kartais jis lyginamas su mūsų lietuvišku gydomuoju Druskininkų vandeniu, o kartais jis įvardijamas kaip niekam neprilygstantis augalas ir vienintelis toks pasaulyje.

Kordicepsas iš tiesų yra vienintelis augalas, pasižymintis priešnavikinėmis savybėmis. Jis taip pat labai gerai apsaugo kepenis, inkstų veiklą, gelbsti nuo hepatito, cirozės. Jis naudojamas gydyti plaučių ligoms, astmai, bronchitui, inkstų nepakankamumui, net vyrų impotencijai įveikti. Taip pat kordicepsas plačiai vartojamas įvairiems uždegimams gydyti, jis ne tik atstato visų organų ir sistemų funkcijas, bet ir gydo nuo nevaisingumo bei stiprina lytines funkcijas.

Nors vakarų medicina ilgai nenorėjo pripažinti šio augalo, šiandien apie jį jau parašyta nemažai knygų ir darbų. Dažniausiai jis vartojamas profilaktikai. Lietuvoje populiariausi produktai iš kordicepso yra korporacijos Fohow siūlomi produktai. Ši kompanija siūlo pačius įvairiausius preparatus iš kordicepso įvairioms ligoms gydyti ar tiesiog stiprinti organizmą. Čia dirbantys žmonės puikiai išmano apie šį augalą ir ne tik gali patarti, bet ir pakonsultuoti, kurį preparatą geriau išsirinkti. O pirkėjų patogumui, prekės pristatomos tiesiai į namus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *