Prekės iš Pasaulisdelne.lt – ne tik pigu, bet ir informatyvu

pasaulisdelne.lt

Pirkimas internetu vertinamas įvairiai. Daug teigiamų nuomonių. Tačiau gana dažnai pabrėžiama, kad trūksta aiškumo. Į tai atsižvelgta parduotuvėje Pasaulisdelne.lt. Aiškumo čia neturėtų trūkti. Pavyzdys – dantų šepetėlis. Rodos, tokia nedidelė prekė, o štai nurodytos svarbiausios savybės. Vadinasi, internete galima apsipirkti tikslingai, išvengiant „katės maiše“ efekto.

Įdomu ir gal kiek paradoksalu, kad internete įmanoma daugiau sužinoti apie produktą nei tradicinėje parduotuvėje. Nors daikto nepačiupinėsi, pateikiama informacija duoda daug aiškumo. Štai informacija apie dantų šepetėlį – svarbi kiekvienam perkančiam. Pasaulisdelne.lt nenumoja ranka, net jei norite įsigyti kokį nedidelį daiktą. Tad ir dantų šepetėlis aprašomas kaip reikiant. Tarkim, „Elmex“ produktas jautriems dantims. Kas gi nurodoma? Pirmiausia ir informuojama apie paskirtį (jautriems dantims). Priduriama, jog šepetėlis tinka, jei dantų kakleliai apsinuoginę ar dantenos sudirgusios. Taip pat jei yra dantenų uždegimas.

Nors dantų šepetėlis ir minkštas, dėl to nenukenčia valymo efektyvumas. Speciali šerelių forma leidžia pasiekti tas vietas, kurios sunkiau prieinamos. O ir tarpdančiai gerai valomi. Aktualu ir tai, kad šepetėlio galvutė padengta minkšta medžiaga.

O kaipgi minėtas dantų šepetėlis pagamintas? 1. Bendradarbiaujant su dantų ekspertais. 2. Patvirtintas moksliniais tyrimais. Kaip kilmės šalis nurodoma Vokietija. Žodžiai „vokiška kokybė“ žinomi nuo seno.

Ir visa tai – apie vieną dantų šepetėlį. Tiesą sakant, nesunku suprasti, kodėl siekiama informuoti. Juk dantis valomės kasdien, tad ir priemonių pasirinkimas yra atsakingas, nesinori imti pirmo pasitaikiusio šepetėlio. O svarbiausia, kad visi svarbūs dalykai pateikti internetinėje parduotuvėje. Taip sugriaunamas mitas, jog internete tik katę maiše galima įsigyti.

Tikslus apibūdinimas: ne tik pigu, bet ir informatyvu. Žodis „pigu“ čia ne be reikalo įterptas. Kai informatyvumas suderinamas su konkurencinga kaina ir su kokybiškumu, gaunamas puikus variantas, kurį įvertina kiekvienas pirkėjas. Be abejo, pardavėjams irgi malonu siūlyti ne bet ką, o gerą variantą.

Grįžtam prie ankstesnių minčių. Kaip supratote, nemažai reikšmės teikiama tekstinei informacijai. Todėl visai derėtų pateikti keletą pavyzdžių, koks jos pateikimas būtų blogas. Tai štai:

  1. Dantų šepetėlis ir tiek.
  2. Sepetukas dantim valiti.
  3. Gana geras dantų šepetėlis, o daugiau sužinosit, kai užsisakysit.
  4. Puikus produktas už gerą kainikę. Patogus net nevalai su išpuvusiais dantimis.

Nei vienas iš šių keturių pavyzdžių nėra įkvepiantis. Pirmas variantas – kuklus. Antras variantas – netaisyklingas. Trečias variantas – neinformatyvus, netgi įkyrus. Ketvirtas variantas – iš pradžių įdomus, bet paskui nemandagus. Parduotuvės lankytojai tik laiką sugaištų.

Tad norint iš tikro efektyviai apsipirkti verta pasidairyti po Pasaulisdelne.lt asortimentą. Nes čia mažybinė žodžio „šepetėlis“ priesaga „ėl“ nesufleruoja, kad ir informacijos bus mažai. Kaip tik atvirkščiai.

Vargu bau pasakytumėte, kad platus apibūdinimas yra blogas. Pasaulisdelne.lt parduotuvėje į tai atsižvelgta.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *