Rankinių etiketas: kaip nesuklysti?

rankinukasJei eidamas gatve pradėtumėte nagrinėti moterų aprangą ir aksesuarus pamatytumėte, kad neįmanoma išvysti moters be rankinuko. Net ir tokiu atveju, jei kelioms minutėms nubėgo iki parduotuvės nusipirkti sūrelį vistiek tai darys su rankinuku. Tiesa, rankinukas iš tiesų labai svarbi kokybiškos kasdienybės detalė. Siekiant, kad moteris jaustųsi pilnavertiškai dažniausiai ji privalo susirasti tokią rankinę, kurią galėtų vadinti lyg sava. Patikėkite, tai kur kas sudėtingesnis darbas nei kada galėjote pagalvoti. Tuo pačiu siūlome susipažinti su rankinukų etiketu. Kiekvienas išėjimas iš namų reikalauja tam tikro požiūrio į aprangą ir pasirenkamus aksesuarus. Ar tiksliai žinote, kokia rankinė jums tinka labiausiai? Juk rankinės teikia tiek daug galimybių.

Keliaujame pasivaikščioti į lauką. Tokių išėjimų rankinės dažniausiai būna neapibrėžtos. Svarbiausia dėvėti tokią, kuri jums būtų kuo patogesnė. Žinoma, rekomenduojame atkreipti dėmesį ir į tai, kiek daiktų galite su savimi pasiimti. Nors tai daugeliu atveju priklauso nuo moters. Kokios rankinės jai labiausiai patinka – tokias ji ir renkasi. Kitu atveju, jei su avimi nešiojate tik telefoną ir kelis eurus, tokiu atveju verta pagalvoti, ar rankinės apskritai jums yra reikalingas daiktas.

Vakarėlis. Tokio tipo rankinės pirmiausia pasižymi mažumu ir kietai išlaikyta forma. Žinoma, tai nėra taisyklė, kuri negali turėti išimčių, tačiau būtent tokio tipo rankinės yra labiausiai rekomenduotinos. Aišku, rankinės pasirinkimas turėtų būti derinamas prie vakarinės suknelės. Kadangi kaskart įsigijus suknelę nepuolame pirkti naujos rankinės arba šiuo atveju puikiai derančios delninukės – rekomenduojame nusipirkti juodos spalvos. Tokiu atveju ji derės prie bet kokios suknelės. O juk ir pastarosios dažniausiai būna juodos, raudonos ar kitų tradicinių spalvų.

Sportas. Tokiu atveju galite rasti konkrečias rankines, kurios ir yra pritaikytos tiems atvejams, kai keliaujate sportuoti. Žinoma, labai patogus variantas yra ir rankinė. Šiuo atveju dažniausiai pasirenkamos neutralių spalvų rankinės. Geriausia juodos, kadagi rankinėse dažnai laikomi nešvarūs drabužiai, kurie gali išpurvinti ir pačią tašė. Tokiu atveju tamsios spalvos dominavimas ra geras variantas.

Darbovietė arba studijos. Tai vieta, kurioje dažniausiai gali paimprovizuoti ir atskleisti savo asmenybę. Žinoma, tokiu atveju, jei darbdavys nereikalauja dėvėti labai griežtos rankinės. Kai kuriais atvejais netgi nurodoma, kokie konkretūs matmenys, kokia spalva turėtų dominuoti. Žinoma, tai visata kur kas rečiau, tačiau akivaizdu, kad taip būna, tad ne visada įmanoma pasirinkti tokį variantą, kuris tikrai tiktų ir patiktų nešiotojai.

Akivaizdu, kad yra labai daug skirtingų rankinių, kurios gali būti dėvimos skirtingomis progomis. Viskas priklauso nuo to, kur planuojate eiti. Žinoma, niekada nerekomenduojame visiškai atsisakyti savo individualumo. Net ir siekdama pritapti prie etiketo pasistenkite išlaikyti dalelę savęs. Juolab, juk egzistuoja toks platus pasirinkimas, tad kiekvienai pavyks rasti tokį variantą, kuris labiausiai patenkintų individualius poreikius. Tuo pačiu rekomenduojame nebijoti pabandyti pačiai dekoruoti rankinuką. Nustebtumėte, kaip moterys, kurios nežinojo, kad turi tokio tipo talentą jį sėkmingai atskleidžia. O įvairiausių papuošimų, kurie gali padėti išsiskirti iš minios, galite rasti paprastose rankdarbių parduotuvėse. Jų kaina yra labai nedidelė, tad kai kuriais atvejais mes jums siūlome įsigyti pigią, net ir dėvėtą rankinę ir pagal savo poreikius ją pasipuošti. Būsite tikrai individuali ir išskirtinė visos pilkos žmonių masės apsuptyje. Nebijokite būti kitokia. Nebijokite būti išskirtinė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *