Tradiciniai vestuviniai žiedai ar originalaus dizaino papuošalai?

vestuviniai žiedaiVestuvės – atsakingas žingsnis, reikalaujantis besąlygiškos meilės, tvirto pasiryžimo ir noro gyvenimą praleisti su artimu žmogumi. Natūralu, kad vestuvių dienai ruošiamės itin ilgai, apgalvodami kiekvieną smulkmeną: kokioje bažnyčioje tuoksimės? Kokius svečius kviesime? Kur rengsime puotą? Daug klausimų kelia ir vestuvinių žiedų pasirinkimas. Ilgą laiką gyvavę klasikiniai vestuviniai žiedai šiandien daugeliui jaunųjų atrodo nuobodūs. Galbūt verta rinktis originalaus dizaino dirbinius? Juvelyrai aiškaus atsakymo nepateikia – tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savo privalumų ir trūkumų.

Klasikinio dizaino žiedai

Tradiciniai vestuviniai žiedai gaminami iš geltonojo arba raudonojo aukso. Skiriamasis minėtųjų dirbinių bruožas – itin glotnus dizainas ir tobulai simetriška forma. Šie žiedai nedekoruojami brangakmeniais, atsisakoma ir išraiškingų raštų. Tiesa, žiedo vidinėje pusėje itin dažnai išgraviruojami mylimųjų inicialai ar vestuvių data. Vienas svarbiausių minėtųjų žiedų privalumų yra jų praktiškumas. Tokie žiedai visuomet išlieka madingi, jie neatkreipia aplinkinių dėmesio, nekrenta į akis ir dera prie įvairios aprangos. Tokius žiedus galima sumažinti ir padidinti, todėl pora nepatiria jokių rūpesčių ateityje. Klasikinio dizaino žiedai nesivelia į plaukus, neplėšo drabužių ir tinka kasdieniams darbams atlikti. Be to, nuo seniausių laikų buvo tikima, kad minėtojo dizaino žiedai saugo jaunuosius ir jų meilę, tuo tarpu brangakmeniais puošiami dirbiniai pranašauja kivirčus ir nelaimes.

Nestandartiniai sprendimai

Netradiciniai vestuviniai žiedai vertinami dėl savo originalumo. Neribotos dizainerių galimybės leidžia sukurti pageidaujamos formos dirbinius, puošiamus išradingais ornamentais, prabangiais akmenimis ir subtiliomis dekoracijomis. Mūvėdami minėtojo tipo papuošalą visuomet sulauksite aplinkinių žvilgsnių ir prašymų parodyti žiedą iš arčiau. Tiesa, dirbinio priskyrimas netradiciniam gaminiui yra gana sąlygiškas. Įprastai netradiciniais vadinami papuošalai, išsiskiriantys išraiškingu ir unikaliu dizainu, tačiau itin dažnai šiai kategorijai priskiriami ir baltojo ar rausvojo aukso dirbiniai. Juvelyrai siūlo ir išskirtinio dizaino žiedus iš sidabro, platinos, titano ir paladžio. Pastaruoju metu daug dėmesio sulaukia žiedai, pagaminti derinant baltąjį ir geltonąjį auksą. Šie dirbiniai žavi savo išskirtinumu ir jaukia spalvų derme.

Svarbiausia – individualūs jūsų poreikiai

Nesvarbu, kokį sprendimą priimsite, t. y. rinksitės tradicinius ar unikalaus dizaino vestuvinius dirbinius, svarbiausia jūsų užduotis – atrasti visus jūsų ir jūsų mylimo žmogaus poreikius atitinkančius žiedus. Ypatingą dėmesį skirkite žiedų dydžiui – gaminys negali nei spausti, nei smukti nuo piršto. Atkreipkite dėmesį, kad skirtingų plaštakų pirštų storiai skiriasi, todėl apsispręskite, ant kurios rankos nešiosite žiedą. Jei ketinate juo puoštis visą gyvenimą, rinkitės gaminį, kurį vėliau galėsite susiaurinti arba paplatinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *