Blakstienų priežiūra namuose

Tvarkingai ir stilingai priaugintos blakstienos gali koreguoti žvilgsnį, akis labiau atverti ar prailginti. Tačiau netinkama jų priežiūra namuose skatina greitesnį blakstienų iškritimą, taip pat gali sukelti infekcijas ir ligas. Ant priaugintų blakstienų daug greičiau susikaupia aplinkos dulkės, negyvos odos ląstelės, makiažo likučiai ir riebalinis odos sekretas, todėl jas būtina tinkamai plauti. Neplaunant blakstienų, klijai gali prarasti savo fizines savybes: elastingumą, kietumą, tvirtumą, todėl dirbtinės blakstienos gali tiesiog atšokti nuo natūralių.

Kaip plauti blakstienas namuose?

Geriausias sprendimas- naudoti specialias priaugintoms blakstienoms skirtas putas, kurios neturi savo sudėtyje alliejaus bei glicerino. Naudojant tik vandenį, bus sunku išplauti, nes galvos plaukų irgi tik su vandeniu neišplautume. Bet plovimas vandeniu yra geriau negu jokio. Blakstienų plovimui geriausia naudoti šepetėlį švelniais šereliais arba pagaliukus, kurių galiukas padengtas ne vata, o medžiaga, panašia į poroloną. Su vata arba ausų krapštukais galime užkabinti ir išsirauti blakstieną arba jų likučiai gali likti užsikabinę. Su vatos diskeliais galime plauti  tik natūralias blakstienas.

Antakiai- tai veido rėmas

Tvarkingai paryškinti, suformuoti antakiai suteikia veidui daugiau išraiškingumo ir charakterio. Dailesnę formą antakiams galite suteikti su antakiu pieštuku, kurį naudoti ypač paprasta. Populiariausi antakių bei blakstienų dažai, naudojami tiek profesionalių grožio specialistų, tiek moterų, norinčių dažyti antakius namuose. Prieš apsisprendžiant dažyti- tonuoti antakius ir blakstienas rekomenduojama gerai pasidomėti kosmetikos prekių ženklais, kurie gamina kokybiškas priemones. https://www.groziui.lt/kirpykloms/antakiai-blakstienos/antakiu-ir-blakstienu-dazai Visos reikalingos priemonės antakių bei blakstienų dažymo procedūrai atlikti- antakių dažai, makiažo valikliai, oksidantai, priemonės dažų maišymui.

Cheminis antakių dažymas

Labiausiai mėgstamas moterų, nenorinčių ar negalinčių skirti daug laiko kasdieniniam makiažui. Taip dažant antakius efektas išlieka 2-3 savaites, priklausomai  nuo spalvos intensyvumo ir dažuose esančio chemikalo stiprumo. Šiuo metu naudojami labai kokybiški dažai, todėl  neverta baimintis dėl neigiamo poveikio odai ar antakių plaukeliams. Tai pats patogiausias būdas išlikti gražiai, jei iškylaujate, sportuojate, dažnai maudotės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *