„Braun“ epiliatorius – inovacija sukėlusi revoliuciją

Lietuvoje „Braun“ vardas labai branginamas. Jis skamba plačiai, dažnai kaip kokybės, profesionalumo ir intuityvaus paprastumo sinonimas. Šio gamintojo epiliatorius vertinamas dėl papildomų priedų skausmui mažinti, patrauklios kainos ir ilgaamžiškumo. Tačiau pati kompanija buvo įkurta dar 1921 metais. Smulkios buitinės technikos gamintojas šiuo metu turi 1000 darbuotojų, tačiau per ilgus metus užtarnautas klientų pasitikėjimas vis dar liko kompanijos prioritetu.

Geras, tai dar negeriausias

Bendrovės „Braun“ atstovai yra gavę ne vieną apdovanojimą už įmonės veiklą, gaminių kokybę. Kaip jie patys pastebi, geras, tai tik pradžia kažko geriausio. Tereikia nesustoti pusiaukelėje. Ypač ši filosofija atsiskleidžia moterims skirtos produkcijos gaminiuose. Puikiai įvertintas epiliatorius braun silk epil 9 yra geras epiliatorius, tačiau ir toliau sėkmingai tobulinamas.

Pagrindiniai kompanijos konkurentai yra moterų nemažiau mylimas philips lazerinis epiliatorius ir naujausias jų gaminys – epiliatorius philips bre640/00. Tačiau tai gerokai brangesnis produkcija. Be to sunkiau valdomas. Kita vertus, koncervatyvioms lietuvėms lazeriniai epiliatoriai yra vis dar egzotika.

Didelis dėmesys dizainui

Nuo 1954 „Braun“ kompaniją įkūrę du broliai Braunai (įmonės pavadinimas tai įkūrėjų pavardė) pasamdė projektuotojų komandą ir atidarė dizaino mokyklą, kuri veikia ir iki šiol. Šio veiksmo tikslas – patogi ir estetiškai patraukli, o svarbiausia – paprastai valdoma ir neįmantri produkcija. Iki šiol šie kokybės principai kompanijoje išliko. Todėl ir puikūs epiliatorius atsiliepimai sakomi dėl inovatyvaus, apgalvoto iki mažiausios detalės dizaino, kuriam rūpi jį supanti aplinka. Toks yra geriausias epiliatorius „Braun“ kompanijoje.

„Braun“ mėgina nuolat abejoti tuo, kas atrodo taip natūralu, o kliaujasi intuicija. Kompanija keičiasi kartu su besikeičiančiais žmonių norais ir rūpesčiais. Sakoma, kad ši bendrovė nejaučia technologijų ribų, todėl jų epiliatoriai pigiau nei konkurentų lentynose.

„Braun“epiliatorius paprastas, bet neprastas – jis funkcionalus, patogus. Toks epiliatorius dažniausiai būna baltos arba juodos spalvos. Beje, būtent šių spalvų epiliatorių nuperkama daugiausiai (šios spalvos konkuruoja tik su rožine spalva). Klasiškas epiliatorius veiks kaip vokiškas laikrodis ir tarnaus ilgai. Nepažystu nei vieno, kurį būtų nuvylęs „Braun“ gaminys. O tu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *