Draudimas: mitai, faktai ir kita informacija…

draudimasApie draudimą diskutuojama labai daug. Kol vieni tikina, kad be draudimo negalėtų ramiai gyventi, tuo tarpu kiti teigia, kad draudimas – pinigų išmetimas ir niekas nėra apsaugotas nuo nelaimių, o draudimas ne visada išmoka pinigus. Žinoma, tam reikalinga atsakinga įmonė, kuri yra pasiruošusi padėti iškilusias problemas paversti iliuzija. Draudimo apskaičiavimas yra atsakingas žingsnis, tačiau su profesionalais nėra nieko sudėtingo.

Draudimo apskaičiavimas ir net pačios įmonės pasirinkimas kartais gali būti sudėtingas procesas. Ypač tiems, kurie paprasčiausiai neturi daug kompetencijos šioje sferoje. Norėdami Jums padėti kiek supaprastinti darbus – pateikiame bazinę info į kurią turite atkreipti dėmesį.

  1. Ieškodami įmonės nepamirškite, kad geriausia yra rinktis tą, kuri specializuojasi tam tikroje draudimų sferoje. Pavyzdžiui, auto draudimas turėtų būti paliekamas tiems, kurie užsiima auto draudimu. Tai reiškia, kad jeigu drausitės tokioje įmonėje, kurie priima bet kokius drausimus, gali būti, kad joje dirbančiu profesionalų kompetencija nebus tokia gera.
  2. Bandydami suvokti, keik pinigų kiekvieną mėnesį atiteks draudimo įmonei  – tuo pačiu nepamirškite, kad dažniausiai greta pridedami ir tam tikri mokesčiai. Taigi, labai svarbu įsiskaityti į smulkmenas, į detales, kurios ir sprendžia, koks draudimas yra tinkamiausias ir kokį geriausia pasirinkti.
  3. Taip pat labai svarbu detaliai įsiskaityti į sąlygas, kad tiksliai žinotumėte kada gausite pinigus. Dažniausiai sąlygos yra pateikiamos internete, tad galite ramiai, be jokių papildomų trikdžių susipažinti su jomis, kad būtų galima paprasčiau apsispręsti, ar pasiūlymas Jus tenkina. Paprasčiausiai įvertinkite, kada suteikiamas sveikatos draudimas ir kada susižalojimas yra pakankamai rimtas.

 

Draudimo apskaičiavimas, įmonės pasirinkimas, konkrečios draudimo srities pasirinkimas yra atsakingas žingsnis, kuris vainikuojamas puikiu rezultatu. Jaustis saugiu šiais laikais yra paprasta kaip niekada.

Svarbiausia pasirinkti gerą įmonę, kurios pasiūlymai jus tenkins. Leiskite sau jaustis saugiai ir apsidrauskite kiekviename žingsnyje. Svarbiausia pasirinkti labiausiai Jūsų poreikius tenkinančią draudimo įmonę ir tuo pačiu apsispręsti, kurio tipo draudimas Jums tinka labiausiai. O gal visi? Tokiu atveju galėsite jaustis saugiai kaip niekada.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *