Greitieji kreditai: ką būtina įvertinti prieš pasirašant sutartį?

greitieji kreditaiNetikėtai ištikus problemai, kurios sprendimui reikalingi pinigai, ne visada padėti gali net ir artimiausi žmonės. Greitieji kreditai tokioje situacijoje neretam gali atrodyti kaip ta šviesa tunelio gale…Atsargiai: kai kam tai tampa tik dar viena papildoma problema. Kad taip nenutiktų, būtina atlikti šiokius tokius namų darbus.

Ir nereikia pasiteisinimų, jog nėra laiko. Keletas minučių objektyvaus savo situacijos įvertinimo tikrai nepakenks. Priešingai – padės priimti teisingiausią sprendimą. Atsakykite į šiuos, iš pirmo žvilgsnio elementarius, tačiau labai svarbius klausimus.

Kas yra greitieji kreditai?

Ne apibrėžimas čia svarbiausias, bet tai, kaip gebėsite jį pritaikyti savo kasdienybėje. Ar suvokiate, jog kreditai – rimtas finansinis įsipareigojimas, priverčiantis jus kas mėnesį atseikėti nurodytą sumą pinigų kreditoriui?  Pastarasis – ne jūsų draugas ar giminaitis, kuriam skolos atidavimą galima nukelti. Aišku, jei nutinka tokia situacija, būtina kreiptis į kredito bendrovę, o ne laukti, kol viskas savaime išssispręs. Greitieji kreditai, vilkinant įmokas ar jų visiškai nemokant, grasina rimtais finansiniai bei teisiniais nemalonumais, pradedant delspinigiais už pavėluotą sumokėti laikotarpį ir baigiant visam laikui sutepta kredito istorija ir teismais.

Ar supranti, jog greitieji kreditai – tik laikinas problemos sprendimas?

Įsivaizduok, jog greitųjų kreditų bendrovė paskolino tau 500 eurų, kuriais padengei įsiskolinimą elektros tiekėjui. Kas toliau? Ar kitą mėnesį gaunamų pajamų pakaks ir mokesčių mokėjimui, ir įmokos grąžinimui? Tarkime, tu šiuo metu neturi didelės pinigų sumos, reikalingos ištikusios problemos sprendimui. Padalink ją iš tokio skaičiaus, per kiek mėnesių planuoji paskolą grąžinti. Turi gautis tokia pinigų suma, kurią drąsiai kas mėnesį galėtum atiduoti, pasilikdamas pakankamai pajamų maistui, mokesčiams bei kitoms būtinoms reikmėms. Jei matai, jog nieko neišeina, nebandyk apgaudinėti savęs, tikėdamasis, kad viskas bus gerai. Situacija pasikeis tik tokiu atveju, jei ieškosi būdų padidinti dabar gaunamas pajamas. Greitieji kreditai nėra tam skirti. Jie tiesiog gali padėti išspręsti laikiną problemą dabar, o kitą mėnesį, jei prieš tai neįvertinamos esamos finansinės galimybės, patys tampa rimta problema.

Greitieji kreditai skirti suteikti finansinę pagalbą sąmoningiems žmonėms, suvokiantiems, jog jiems patiems pasiskolintą sumą, kartu su priskaičiuotomis palūkanomis) ir reikės grąžinti.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.