Į ką atkreipti dėmesį, renkantis grindų svarstykles?

Nuolatos stebėti kūno svorį nėra būtina, tačiau patartina, nes jis gali pranešti apie atsiradusius kūno veiklos sutrikimus. Tam reikia turėti ir tinkamą techniką – svarstykles. Jų pasirinkimas labai platus, ypatingai atsiradus elektroninėms svarstyklėms. Žemiau paminėtos rekomendacijos padės suvokti, kokie parametrai yra svarbiausi renkantis elektronines grindų svarstykles.

Maksimalus svoris

Pirmas aspektas, kurį būtina įvertinti prieš renkantis, kokio vidutinio svorio asmenų naudos šį prietaisą. Kiekvienos svarstyklės turi maksimalų galimą sverti svorį, į kurį būtina atsižvelgti norint tikslių parodymų. Dažniausiu atveju svarstyklės tinkamos sverti objektus iki 100-120 kilogramų, tačiau jei reikalinga galima rasti ir didesnį svorį pakeliančius prietaisus.

Baterija

Inovacijų bei ekologijos mada įsiskverbė ir į šių prietaisų tarpą. Modernios svarstyklės su saulės ar kinetinėmis baterijomis pristatomos kaip modernios ir puikiai veikiančios, tačiau ypatingai, kai svarstyklės atlieka daug funkcijų ir joms reikalingas didelis kiekis energijos, tokiu būdu pagamintos energijos nepakanka ir prietaisas ima rodyti netikslius duomenis. Todėl patartina rinktis įprastines AA ar AAA ličio baterijas palaikančias svarstykles, kurios bus patikimos ir veiks nepriekaištingai.

Funkcionalumas

Norint tik kartas nuo karto pamatyti svorį rodančius skaičius, nereikia persistengti, pakanka ir paprastų svarstyklių, kurios yra patikimos ir už nedidelę kainą. Tačiau norintiems išsamios informacijos apie savo kūną, jo sudėtį, sveikatą, verta pagalvoti apie daugiafunkcines svarstykles. Jų dėka sužinosite ne tik kūno svorį, bet ir jo sudėtį (riebalai, raumenys, vanduo ir pan.), kūno dinamiką, kūno pasės indeksą bei kitus duomenis, kurie gali būti ypatingai svarbūs norintiems sulieknėti ar atidžiai stebėti kūno pokyčius.

Dizainas

Svarstyklės kaip ir baldai, turi ne tik tinkamai atlikti savo funkcijas, bet ir atrodyti gerai, derėti prie bendro namų dizaino. Norint užtikrinti ilgą prietaiso tarnavimo laiką, būtina rinktis metalo pagrindo bei juo dengto mechanizmo svarstykles, o jau išorinė prietaiso dalis gali būti pasirinkta pagal kliento skonį bei ,,kišenės storį’’. Pigiausias variantas yra plastikas. Juo dengtu svarstyklių pasirinkimas plačiausias, tiek spalvos, tiek formos atžvilgiu. Stikliniai prietaisai atrodo elegantiški, o ir jų kaina nėra labai didelė. Visų brangiausias ir prašmatniausiai atrodantis – medinis svarstyklių paviršius. Natūralios medienos jausmas kas kartą užlipus paperka ne vieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *