Grandinėlės vyrams: kokias pirkti yra geriausia?

Tikriausiai dažnai galima būtų išgirsti skeptišką nuomonę apie vyriškas grandinėles, nes dauguma linkę manyti, kad tai papuošalas, skirtas tik moterims, tačiau jau nuo seniausių laikų, grandinėlės yra pripažintos ne tik moterišku, bet ir vyrišku papuošalu. Įvairiausios aksesuarų ir papuošalų parduotuvės siūlo įvairiausio dizaino grandinėles, tačiau tikriausiai populiariausios yra tos, kurios gaminamos iš tauriųjų metalų, tokių kaip auksas ar sidabras. Žinoma, galima rasti ir kitokių, iš medinių karoliukų suvertų kaklo papuošimų, bet jas tikriausiai nebegalėtume vadinti grandinėlėmis. Vis dėl to, jeigu norite įsigyti grandinėlę ir norite, kad ji tarnautų ilgai, geriausia tokias rinktis iš sidabro arba aukso. Tikriausiai sunku būtų išskirti, kokios – auksinės ar sidabrinės yra populiariausios tarp vyrų, tačiau atsižvelgiant į tai, kad auksinę spalvą dažniausiai mėgsta moterys, galima daryti prielaidą, kad sidabro grandinėlės turėtų būti labiau tinkamos vyrams, nei auksinės. Vis dėl to, kodėl geriausia rinktis sidabro grandinėles? Visi papuošalai iš sidabro turi prabą, kuri nusako papuošalo vertę, o tarp sidabrinių aksesuarų 925 praba yra pati geriausia, todėl renkantis grandinėles į tai reikėtų atkreipti dėmesį.

Nešiodami iš tikro sidabro pagamintą grandinėlę galite nesibaiminti, kad po dienos nešiojimo jūsų kaklas pajuoduos, kas dažniausiai nutinka užsidėjus paprasto metalo, pigias grandinėles, kurios iš esmės po tokios patirties tampa vienkartinėmis, o neretai keliauja tiesiai į šiukšlių dėžę. Tad jei norite įsigyti geros kokybės grandinėlę, kuri jums ilgai tarnautų, jos reikėtų ieškoti nepaprastose, tačiau juvelyrinių dirbinių parduotuvėse, kuriose parduodami papuošalai dažniausiai būna pagaminti iš grynų tauriųjų metalų, be jokių paprastų sidabro padengimų (grandinėlė turi būti pilnai sidabrinė), kaip tai dažnai būna paprastose aksesuarų parduotuvėse. Esate girdėję, kad sidabras yra kenksmingas? Išgirdote klaidingai, kadangi sidabrinių papuošalų nešiojimas kaip tik gali apsaugoti nuo kenksmingų mikroorganizmų, kurie sukelia įvairias ligas.

Sidabrinės grandinėlės, nors ir yra iš prabangesnio metalo, tačiau jos puikiai tinkamos nešioti kiekvieną dieną, nesvarbu ar eitumėte į darbą, į teatrą, ar kitą šventę. Be to, sidabro spalva nėra įpareigojanti, tad tokios grandinėlės tiks prie įvairiausios spalvos ir stiliaus aprangos. Jeigu vis dėl to svarstote ir nežinote, kaip atrodytumėte užsidėję tokią grandinėlę, pats laikas nuvykti į artimiausią juvelyrinių dirbinių parduotuvę ir išbandyti šiuos puikius vyriškus papuošalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *