Kokie sužadėtuvių žiedai geriausi?

Vedybiniame gyvenime dažnai minimos kelios sukaktys – ne tik vestuvių metinės, bet ir jubiliejai. Sužadėtuvės sulaukia vis daugiau dėmesio, o sužadėtuvių žiedai, simbolizuojantys pasiruošimą santuokai, dažniausiai nešiojami visą gyvenimą.  Vyrų, kurie nusprendė prašyti rankos, problema dažnai yra nerimas ir stresas. 

Pabandykime suprasti ir palengvinti santuoką – štai keli patarimai, kaip išsirinkti žiedą:

Jei sužadėtuvės nėra staigmena, eikite apžiūrėti žiedo su savo būsima sužadėtine – išsirinksite jai tikrai patinkantį sužadėtuvių žiedą. Tačiau jei norite sužadėtuves paversti staigmena, kaip žinoti, koks žiedas patiks merginai? Kviesti į pagalbą artimą žmogų – gal seserį, pusseserę ar geriausią draugę? Nuspręskite, kiek galite išleisti sužadėtuvių žiedui. Žiedo pirkimas neturėtų būti toks pirkinys, kuriam reikia visų santaupų, jau nekalbant apie paskolą. Pagrįstas įvertinimas, kiek galite išleisti žiedui yra būtinas, nes sužadėtuvių žiedai neprivalo būti labai brangūs. Atminkite, kad žiedo kaina tikrai neatspindi to, kaip jums patinka jūsų pasirinktas žiedas.

Sužadėtuvių žiedai dažniausiai gaminami iš aukso arba platinos

Jei jums patinka patvarumas, platina tikrai laimi. Be to, jis tinka net labai jautriai odai ir alergiškiems žmonėms. Auksas turi ir privalumų, pavyzdžiui, platesnė spalvų paletė: balta, rožinė, geltona ir net žalia. O gal surinkote sidabrinį žiedą? Pastarasis dažniau pasirenkamas, nes patrauklesnė kaina. Tačiau sidabras turi ir trūkumų – jis lengvai deformuojasi, o metalas linkęs juoduoti ir prarasti pirminę išvaizdą. Dienos pabaigoje turite nuspręsti, ar jūsų sužadėtuvių žiedas yra brangakmenis, ar ne. Jei taip, ar tapsite didesnis ar mažesnis? Kiekis nėra vienintelis aspektas, kurį turite nuspręsti. Taip pat svarbus konkretus brangakmenis, žiedo forma ir spalva. Nenustebkite, jei tai yra sunkiausia dalis. Bene populiariausi sužadėtuvių žiedų brangakmeniai yra deimantai, perlai ir safyrai. Na, o dar vienas labai svarbus aspektas – sužadėtuvių žiedo dydis. Jei sužadėtuvės bus netikėtos ir negalite išmatuoti mylimosios žiedo, kaip išsirinkti tinkamo dydžio žiedą? 

Kaip sužinoti žiedo dydį?

Lengviausias būdas tai padaryti – paimti merginos žiedą ir pagal tai nusipirkti sužadėtuvių žiedą. Blogiausiu atveju pirkite šiek tiek didesnį žiedą – galite jį sumažinti. Išsirinkti sužadėtuvių žiedą gali būti iššūkis, todėl nepalikite to „paskutinei minutei“. Pasinaudokite graviravimo paslauga – tai suteiks Jūsų sužadėtuvių žiedui išskirtinumo ir asmenybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *