Kaip išlaikyti rimtį paskolos refinansavimo atveju

refinansavimqsNerimas – saugiklis, verčiantis pasitempti, bet ir priešas, galintis sužlugdyti. Jeigu jums buvo suteikta paskolų refinansavimas, nerimauti turite ko: kažkas pavyko ne visai taip, kaip planavote. Tad ką daryti, kad tą nerimą sumažintumėte, o reikalus išspręstumėte teisingai?

Sugalvokite strategiją, kaip išspręsti problemas

Jeigu jums teko naudotis tokia paslauga kaip paskolų refinansavimas, vadinasi, ne be reikalo. Gal verslas nepasisekė taip, kaip norėjote, gal asmeninio vartojimo kredito negrąžinote. Akivaizdu, kažkas klojosi ne taip, kaip norėjote. O gal ne taip, kaip planavote? O gal nieko neplanavote, nes manėte, kad viskas įvyks beveik savaime? Tačiau akivaizdu, kad refinansavimas su užstatu išgelbėjo iš padėties ir tiesiog suteikė daugiau laiko. Taigi, jums dabar tiesiog reikia sugalvoti strategiją, kuri padėtų išspręsti jūsų problemas. Ką darysite toliau, ką keisite? Užuot graužęsi nagus, skirkite tam laiko. Pasirašykite kelis planus, kurių ėmusis, greitųjų kreditu refinansavimas būtų pagaliau grąžintas. O taip pat ir atsirastų ilgalaikis planas ateičiai pagerinti savo finansinę situaciją.

Dirbkite, bet ir ilsėkitės

Jeigu jums buvo reikalingas paskolų refinansavimas išsiskolinusiems, dabar turite dirbti daugiau, smarkiau, arba tiesiog – protingiau. Kad uždirbtumėte pakanakamai, ir viską grąžintumėte. Tačiau iš nerimo nepameskite galvos ir nepadarykite savo gyvenimo kančia – vien tik darbu. Žinokite, kad gerai padirbėję, esate nusipelnę ir poilsio, tad gaukite ir jį.

Medituokite, kvėpuokite, kartokite teigiamus žodžius

Jeigu mintys apie refinansavimas su nekilnojamojo turto įkeitimu ateina kasdien, tegul tai būna motyvuojantis būdas efektyviai dirbti. Bet jeigu jos jūsų nepaleidžia nė akimirkos, išmokite valdyti savo mintis. Geriausia tam – meditacija. Pamirškite viską, pabūkite tik su niekuo. Išsivalykite nuo visko. Mes galvojame, kad išsivalysime tik prieš mirtį, kuomet staiga viską paleisime. Bet išsivalyti mums reikia kasdien, bent kelias minutes. Meditacija daro stebuklus, nes medituodami mes patiriame savo stiprybę, savo susiliejimą su kosmosu, galime vėl savimi patikėti ir save atrasti per naują. Tad nevenkite šios praktikos. Linkime sėkmės susikaupti ir daryti savo.

Papasakokite apie savo problemas artimiesiems

Jeigu taip nutiko, kad turėjote ir paskolą, o dabar dar ir buvo padarytas refinansavimas įkeičiant turta, galbūt metas apie tai papasakoti artimiems žmonėms. Verta tą padaryti dėl  bent dviejų priežasčių. Pirmoji – psichologinė. Kai kalbame apie nerimą ir apie tai, kad nesijaučiate gerai, kai kažkas nesigavo, tuomet reikėtų ne tik dirbti su savimi, bet ir su kažkuo pasikalbėti. Gauti psichologinę paramą iš bent vieno ar dviejų artimų žmonių, ir tai padės geriau jaustis. O kai geriau jausitės, tai galėsite greičiau judėti į priekį. Antra priežastis, kodėl verta papasakoti apie savo situaciją artimiems – tai, kad jie jums iš dalies padės. Jie gali jus paremti ir, pavyzdžiui, nevesti iš doros kelio. Jeigu taupote, tai nesiūlyti leisti prabangiai laiką, kažkur keliauti, kažko pirkti. Jie gali netgi kaip tik jums pastatyti alaus bare ar kažkuo pavaišinti. Galų gale, įmanomas ir dar kitoks variantas – kad jūs tiesiog pasitikėdami tais žmonėmis pamatysite, kad jums yra labai lengva, nes visi jus palaiko. Gal jums ir trūko tiesiog palaikymo? Žmonių rezultatai yra labai skirtingi, kada juos kas nors palaiko, kada patys savimi pasitiki, ir kada savimi nepasitiki, ir niekas jų nepalaiko. Reikia tikėtis, kad jums pavyks padaryti geriausia ir atsiras didelis palaikymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *