Erkės – gyvūnų priešas! Apsaugokime augintinius

advantix prieš erkes

Atšilus orams daugelis mūsų džiaugiasi ne tik saulės spinduliais bei ilgai pasivaikščiojimais gryname ore, tačiau susimąsto ir apie gyvūnus, kuriuos būtina apsaugoti nuo erkių. Lygiai taip pat kaip skiepai nuo erkių yra įprasti žmonėms – taip pat jie įprasti turėtų būti ir gyvūnams, kurie net ir parke ar nuosavame kieme gali pasigauti papildomų augintinių, kurie gali sukelti rimtas sveikatos problemas. Adventix – geriausias ir efektyvias vaistas nuo erkių bei kitų kenkėjų, kuris turėtų būti, o ranka ne tik tada, kai gyvūnas pasigavo erkę, tačiau atsargai.

Advantix – lašinama tirpalas, kuris gali padėti apsisaugti nuo blusų, erkių bei kitų kenkėjų. Advantix naudojimas labai paprastas. Paprasčiausiai sulašinkite vaisto ant gyvūno kaklo, kadangi būtent čia dažniausiai „apsigyvena“ kenkėjai, kurie gali susargdinti jūsų augintinį.  Adavantix atsiliepiamai yra teigiami ne tik veterinarų, kurie dažnai šį vaistą įvardija kaip vieną geriausią priemonių nuo kenkėjų, tačiau taip pat ir asmenų, kurie jau yra išbandę. Vaistai nuo blusų šunims kaina yra maža, o kenkėjus padeda panaikinti vos per parą nuo jų atsiradimo. Štai lašai nuo erkių padeda panaikinti vabaliukus per dvi paras. Visgi, jeigu manote, kad net ir praėjus dviems paroms gyvūnas nesijaučia gerai – būtina kuo skubiau kreiptis į veterinarą, kad jis įvertintų gyvūno būklę. Lasai nuo erkių šunims Fypryst – efektyvi kova, kuri padės apsaugoti savo gyvūną.

Advantix lašai neturi jokio šalutinio poveikio, tačiau juos lašinant reikia būti labai atsargiam. Žiūrėkite, kad ampulė nuo erkių nepakliūtų į gyvūno akis arba burną. Jeigu taip atsitik – būtinai kuo greičiau praplaukite, dažniausiai nuo to nieko neatsitinka. Advantix yra skirtas tik šunims, tad jais negalima gydyti kitų gyvūnų.

Advantix akcija leis įsigyti šio preparato kur kas pigiau. Siūlome užsisakyti internete, kur papildomai virtualiai jus gali pakonsultuoti specialistas prekiaujantis šia produkcija. Nelaukite, kol prireiks vaistų ir teks skubiai kreiptis pas specialistą. Turėkite po ranka Advantix ir pamačius problemą efektyviai į ją reaguokite. Advantix padės išvengti ligų, kurias gali sukelti maži vabalėliai gyvenantys jūsų gyvūno kailyje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *