Kaip pasirinkti geriausias parketlentes?

parketlentėsGrindys – vienas svarbiausių akcentų kuriant namus. Atsukus laiką bent 20 metų atgal pamatytume, kad beveik kiekvieno lietuvio namuose ant grindų buvo dedami kilimai. Šiuo metu tai kur kas retesnis sprendimas, kadangi gana pigiai galima pasirinkti medžio imitacijos arba tikro medžio grindis. Žinoma, jos atrodo kur kas gražiau, o tuo pačiu ir funkcionuoja ilgą laiko tarpą. Parketlentės – vienas populiariausių pasirinkimų. Jos gražios, tvirtos ir kaina priimtina. Kadangi pasiūla labai plati – pateikiame kriterijus, kurie gali padėti pasirinkti labiausiai tinkamas.

  1. Grindų spalva. Parketlentės skiriasi grindų spalvomis ir kiekvienas žinodamas savo poreikius bei stengdamasis sukurti gražų namų interjerą – ieško to varianto, kuris tinka labiausiai. Grindys gali būti labai šviesios ir gali labai labai tamsios. Teisingo pasirinkimo nėra. Šiuo atveju viskas remiasi į kiekvieno žmogaus norus.
  2. Kietumas. Skiriasi medienos kietumas ir parketlentės paieškos turėtų apimti ir šį kriterijų. Žinoma, daugelis nori, kad vaikščioti ant grindų būtų patogu ir stacionaru, tačiau ir minkštesnės grindys tikrai nėra prastas pasirinkimas. Taip pat reikia atsižvelgti į pačių grindų padėtį ir pasikonsultavus su profesionalais įvertinti, kokios jums tinka labiausiai.
  3. Koks klojimo būdas pasirenkamos? Pagal tai, kaip nuspręsite kloti grindis varijuoja ir kokio tipo danga jums labiausiai tinka. Pavyzdžiui, jeigu galvojote apie šildomas grindis, tuomet jums reikia vieno varianto. Taip pat danga gali būti klijuojama, o gali būti formuojama klojimo pagrindu. Vėlgi, viskas paliekama žmogaus rankose, tad naudinga pasitarti su specialistu, kuris gali patarti, koks variantas jums geriausias.
  4. Lakuotos ar alyvuotos? Grindys skiriasi ir šiuo aspektu. Kuris variantas geresnis? Reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, kaip blizgėjimas, restauravimo patogumas, atsparumas, pojūtis ir panašiai. Skirtingos grindys perneša skirtingas supratimą bei optinį vaizdą.
  5. Kaina. Lietuviams tai yra vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis grindis. Žinoma, nesinori permokėti, tačiau jeigu labai minimaliai investuosite, tokiu atveju grindys labai greitai jums gali nebebūti funkcionalios.

Parketlentės padės džiaugtis gražiais ir stilingais namais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *