Kaip tinkamai prižiūrėti puodus?

puodaiRinkdamiesi virtuvės įrangą mes daug dėmesio skiriame kokybei, kadangi norime, kad pasirinkta technika ar paprasčiausi daiktai kuo ilgiau tarnautų. Natūralu, jog siekiama, kad investicija atsipirktų. Pavyzdžiui – puodai. Galima pirkti labai pigius, kurie dažnai po trumpo naudojimo laiko pasidaro nebe funkcionalūs, nes pradeda svilti, arba galima pasirinkti labai kokybiškus, kurie gal ir kainuoja kiek daugiau, tačiau bus naudojami metai iš metų. Tiesa, greta pačio puodo kokybės reikia pastaruosius ir prižiūrėti. Žinoma, nereikalingas kažkokios ypatingos priemonės, kurios gali užtikrinti, kad rezultatas bus stulbinantis, tačiau kaskart pasinaudojus indu tinkamai jį išvalius – didėja tikimybė, kad puodai jums kur kas ilgiau tarnaus.

  • Jeigu neorite naudoti cheminių priemonių, kurios gali užtikrinti, kad puodas bus švariai išvalytas, tokiu atveju siūlome natūralias. Geriausiai veikiančios yra soda ir actas. Galite valyti tiek su pavieniais, tiek abu kartu sumaišyti ir lengvai su kempinėle išvalyti dėmes, kurios kyla dėl prisvilimo. Jeigu puodas nėra padengtas dėmėmis, tuomet tiek actas, tiek soda jums nėra reikalingi.
  • Išplauti indus galima pasinaudojus ir paprasčiausiu skystu muilu. Taip taip, pačiu paprasčiausiu su kuriuo plaunate ir rankas. Nebijokite, jis nėra nuodingas, tačiau aišku nereikia labai didelio kiekio. Tegul minimaliai užputoja ir užteks.
  • Kaskart pasinaudojus puodu ir jį išplovus – rekomenduojame nuvalyti, kad pastarasis nebūtų drėgnas. Jeigu jį šlapia dėsite iškart į spintelę – didėja tikimybė, kad pastarasis pradės rūdyti. Tokiu atveju jo gyvenimas baigsis kur kas greičiau nei daiktas jums atsibos.
  • Puodai taip pat gali būti plaunami tiesiog su karštu vandeniu. Pastarasis be jokių priemonių sugebės pašalinti net ir labai riebalingas dėmes.
  • Kai ką nors verdate – nuolatos maišykite, kad puodas neprisviltų, kitaip jį išvalyti bus labai sunku. Plius – subraižysite paviršių.

Tinkamai prižiūrimi puodai jums tarnaus kur kas ilgiau nei skeptiškas požiūris į jų priežiūra. Kuo daugiau pastangų dėsite, tuo geresnį rezultatą jums pasiekti pavyks.

Tiesa, pirkite tik kokybiškus puodus, nes minimalios išlaidos viena greta kitos galiausiai vistiek sudeda tą pačią pinigų sumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *