Kokybiškos ausinės padės dar labiau pamėgti garsų pasaulį

pigu.ltMuziką neretas žmogus įtraukia į grafą „pomėgiai” ar net įvardija savo gyvenimo būdu. Su muzika skaitoma knyga, ilsimasi, dirbama ar sportuojama. Ausinės – priemonė, ne tik pagerinanti sklindančio garso kokybę ir izoliuojanti nuo iš išorės sklindančio triukšmo, bet ir ir sauganti aplinkinių ramybę – dėl trankios muzikos  gali būti nepatenkinti ne tik kaimynai, bet ir pailsėti norintys šeimyniškiai. Jei ausinių pasirinkimas neapsiriboja pirmų pasitaikiusių ir vos porą eurų kainuojančių pagriebimu nuo lentynos, o iš šio pirkinio tikimasi kokybės, patvarumo ir negailima solidesnės sumos, reikėtų gerai apsvarstyti jų įsigijimą. Žinant, į ką atkreipti dėmesį, net nebereikės užsukti į tradicinę parduotuvę – pakaks pasidomėti internetinių parduotuvių siūlomu prekių asortimentu. Štai pigu.lt tikrai turi ką pasiūlyti muzikos mėgėjams – skirtingi gamintojai, įvairūs ausinių modeliai, platus kainų pasirinkimas.

Renkantis ausines, svarbiausia atsakyti į du klausimus: kur pastarosios bus naudojamos ir kokio modelio pageidaujama?

Ausinių paskirtis:

Sportui. Svarbu, jog šiam tikslui skirtos ausinės stabiliai laikytųsi atliekant įvairius judesius, būtų atsparios vandeniui ir prakaitui.

Išvykoms. Ilga kelionė automobiliu ar traukiniu neprailgsta, kai keliaujama su mėgiama daina. Deja, iš vairuotojo grotuvo sklindanti melodija negali atitikti visų keleivių skoniams. Ausinės, skirtos kelionėms, turi būti itin patogios, nevarginančios ausų. Idealu, jei pastarosios yra belaidės ir turi išorinės aplinkos triukšmo slopinimo funkciją.

Muzikos klausymas. Ausinės, skirtos tikriems melomanams, turi pasižymėti kuo geresne garso atkūrimo funkcija.

DJ darbui. Ausinės didžėjams – darbo įrankis, kuris privalo būti tvirtas, kokybiškas, patogus ausiai, efektyviai izoliuojantis nuo išorinės aplinkos ir kokybiškai atkuriantis garsą.

Konferencijoms, internetiniams pokalbiams ir kita. Neatsiejama šių ausinių dalis – mikrofonas. Pastarosios turi skleisti aiškų, kokybišką garsą, atribotą nuo foninio triukšmo ir nevarginti ausų net naudojantis jomis ilgą laiką.

Galimi ausinių modeliai:

  • į ausis. Šio tipo ausinės skirstomos į įstatomas į ausies kanalo vidų (gera garso izoliacija, galimybė pritaikyti prie ausų) ir įstatomos į ausies kanalo išorę (prastesnė garso izoliacija, menkesnis patogumas).
  • ant ausų. Šio tipo ausinių pagalvėlės gula ant ausų, o dėl nedidelio svorio ir dydžio sukuriamas komforto jausmas. Garso kokybė pakankamai gera.
  • ausis gaubiančios. Šios ausinės visiškai apgaubia ausis, efektyviai izoliuodamos išorinį triukšmą ir skleisdamos kokybišką garsą. Šias dažniausiai renkasi DJ bei tikri muzikos fanatikai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *