Kodėl greita paskola geriau nei lėta

greita paskolaSakoma, kad laikas yra pinigai, ir tokios tiesos nereikėtų pamiršti tada, kai mums rūpi greita paskola. Iš tiesų paslaugos, kurios yra atliekamos greičiau, jos kainuoja daugiau. Nes mes sutaupome laiko, ir už jį susimokame pinigais. Panagrinėkime, kaip tai veikia tada, kai yra imama greita paskola internetu.

Jums nereikia vykti į banką

Visų pirma, tada, kai imama greita paskola tiesiog per internetą, jums nereikia niekur skubėti iš namų. Sakote, čia nieko tokio? O aš sakau, kad tai didelis ir svarbus dalykas. Dabar tokie laikai, kai išvažiuoti iš namų dėl kokio nors reikalo tampa labai didele prabanga. Kaip čia taip nutinka? Na, visų pirma, jums reikia išsiruošti išeiti iš namų. Pagalvokite, kiek laiko užtrunkate, kol randate vienodas kojines, išeigines kelnes, kol priderinate maikutę prie jos, pamatote, kad netinka, kad su dėme, ieškote kitos ir t.t. Jeigu esate moteris – tai turbūt dar ir pusę valandos dažotės, nes be makiažo iš namų neinate. Jeigu esate netvarkingas žmogus – kiekvieno rūbo, kiekvieno daikto prieš išvažiuojant iš namų ieškote po namus ir užtrunkate papildomai. O gal dar nusprendžiate, kad reikia prieš tai išsimaudyti, nes labai riebaluoti plaukai. Užtrunka ir maudytis, ir džiovintis plaukus. Galų gale, reikia kažką daryti ir su maistu – išvažiuosite ir norėsite valgyti, todėl geriau kažką lengvo suvalgyti prieš išvažiuojant į banką – imate ieškoti maisto, kažką gaminti. Tada važiuojate į miestą. Ar su savo automobiliu, ar viešuoju transportu, ar pėsti einate. Tačiau tai ir vėl užtrunka, priklausomai nuo to, koks dienos metas, ir ar dideli kamščiai. Jeigu gyvenate dideliame mieste, važiuojate igliau. Į tą laiką, kol išsiruošėte, jau galėjo būti paimta ne viena greita paskola internetu. O dar reikės ir grįžti iš banko ir žiūrėkite, jau visa diena beveik praėjo. Bet tai – tik pirmas kartas. Taip pat jums reikės važiuoti ir tada, kai pristatysite popierius, o ir tada, kai pasirašysite galutinę sutartį. Kaip matote, greita paskola būtų šiek tiek brangesnė pinigais, bet jums nereikėtų niekur keliauti, argi ne puiku?

Jums nereikia sėdėti ir laukti banke

Beje, pamiršome priskaičiuoti tą laiką, kurį sėdėtumėte banke eilėje. Jeigu ateitumėte rugsėjį, lauktumėte gal valandą, kol studentai atsiims savo LSP. Jeigu ateisite pensijų mokėjimo dieną – irgi teks palaukti. Jeigu per pietus – vėl didžiausia eile užkimšta. Taip ir vargsite. Ar ne geriau greita paskola visa para suteikiama taip pat operatyviai internetu?

Jums nereikia pristatyti popierių

Ko turbūt labiausiai nemėgsta dauguma žmonių, tai – popierizmo. Na kam gi gali patikti raustis popierių krūvose tam, kad galėtumėte kur reikia pristatyti kažkokias pažymas. Tam, kad būtų suteikta greita paskola turintiesm skolų, bus greitai internetu patikrinama kredito istorija, tai užtruks porą minučių. O tam, kad gautumėte banko paskolą, jūs turėsite keliauti į skirtingas institucijas, gauti iš ten popierius ir tada pristatyti juos bankui. Tai užtruks taip ilgai, kad tikrai kils klausimas, ar jums išvis tie pinigai būtini.

Jums nereikia ilgai laukti sprendimo

Galiausiai, greita paskola su bloga kredito istorija yra internetu atmetama per akimirką, o iš banko atsakymo lauktumėte kelias savaites ar mėnesius tam, kad kažkas pakeltų jūsų bylas ir pažiūrėtų, kas ten gero rašoma. Tad būtinai pasistenkite ieškoti sau naudingesnio ir greitesnio sprendimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *