Kokybiškos spintos pasirinkimas

spintos stumdomomis durimisIš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad baldų pasirinkimas tikrai nėra labai sudėtingas procesas. Didžiausias dėmesys kreipiamas į funkcionalumą siekiant išsiaiškinti, kiek daiktas mums bus naudingas kasdienybėje, tuo pačiu vėliau žiūrima ir į estetiką: ar pasirinktas daiktas tinka prie bendro mūsų namų stiliaus. Rodos, viskas iš pirmo žvilgsnio gana paprasčiau, tačiau pradėjus ieškoti pradedama matyti, kad pirma nuostata buvo kiek klaidinga. Spintos stumdomomis durimis – šiuo metu itin dažnas pasirinkimas, kurį įvertina vis daugiau žmonių siekdami, kad galėtų sutaupyti vietos kambaryje ir tuo pačiu džiaugtis estetišku pasirinkimu. Visgi, net ir tų pačių variacijos labai įvairios.

Vidutiniškai spintos stumdomomis durimis užima apie 70 cm pločio gilyn link sienos. Dažniausiai į tuos pačius cm įeina ir durys bei kiti aspektai, tad lieka kiek daugiau nei pusę metro daiktų dėjimui. Žinoma, norintiems nestandartinio pasirinkimo visada patenkinami lūkesčiai. Kai kurie pasinaudoja spintos stumdomomis durimis technika ir taip susikuria mini kambarėlius, kuriuose laiko savo daiktus.

Tuo pačiu galima rinktis ir iš labai plataus spalvinio pasirinkimo. Nuo dažniausiai perkamų šviesiai rudų spintų iki spalvotų, kurios dažnai papuošia vaikų kambarius. Jei anksčiau buvo siūloma vien tradicines tokio tipo spintų duris, tai šiuo metu galite rinktis ir puoštas raitymais, kurie skirti sukurti klasikos įvaizdį. Norintieji gali pirkti spintą, kurios duris puošia veidrodis. Įprastai pastarasis yra tokio pat aukščio ir pločio, kaip ir spintos durys, tad dažniausiai tenka namuose turėti daugiau nei 2 metrų aukščio ir kelių metrų pločio veidrodį. Puikus pasirinkimas. Ypač tiems, kurie nori bent kiek vizualiai padidinti savo kambarį. Juk dažniausiai spintos stumdomomis durimis ir pasirenkamos todėl, kad jos geba sutaupyti gana daug erdvės. Tokiu atveju veidrodžių dėjimas yra papildomas pliusas.

Galiausiai visada galite rinktis iš plataus medžiagų pasirinkimo. Dažniausiai siūlomos iš medžių gaminių (faniera, plokštės), tačiau galintiems daugiau investuoti siūlome natūralaus medžio duris. Tuo pačiu egzistuoja ir plastmasinis variantas, tačiau ne toks tvirtas ir tuo pačiu ne toks patrauklus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *