Mitai apie drabužių pirkimą internetu

Rūbai internete XXI amžiuje pirkimas iš elektroninių prekybos vietų tapo ne alternatyva, tačiau vis dažniau pasirenkama galimybe, kuri laimi prieš keliavimą į realias prekybos vietas. Rūbai merginoms internetu tapo prioritetus, kuris nugali įprastus prekybos centrus, ilgas juose esančias eiles ir tuo pačiu nemandagius konsultantus, kurie visiškai nenori Jums padėti.

Jau kur kas daugiau žmonių džiaugtųsi elektroninėmis prekybos vietomis, tačiau internete sklando mitai, kurie kartais ir išgąsdina niekada ten nepirkusius asmenis. Pateikiame pačius pagrindinius, kurių dažniausiai išsigąsta žmonės. Visi jie – melas, kurį apeiti turėtumėte ir jūs.

  1. Rūbai internete yra kur kas brangesni.

Priešingai. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pirkimas internetu tapo toks populiarus – žmonės pamatė, kad internete egzistuojanti produkcija yra kur kas pigesnė. Natūralu, kad rūbai merginoms internetu kainuoja pigiau. Paprasčiausiai elektroninės parduotuvės išlaikymas yra pigesnis, tad natūralu, kad ir parduodami drabužiai kainuoja mažiau. Ir tai neturi nieko bendro su prastesne kokybe, kaip daugelis galvoja.

  1. Jeigu rūbas nepatiks – jo grąžinti negalėsite.

Dar vienas iš labai didelių pliusų yra tai, kad jeigu gautas drabužis Jums nepatiks – tokiu atveju paprasčiausiai galėsite jį grąžinti ir atgauti visus pinigus. Lygiai taip pat, kaip ir perkant įprastuose prekybos centruose. Štai perkant prekybos centruose kaip tik ne visada suteikiama galimybė atiduoti drabužius. Elektroninės prekybos vietos gali tuo apsidžiaugti. Tiesa, būtinai perskaitykite pardavimų sąlygas ir susižinoti ar grąžinimo galimybė egzistuoja. Daugeliu atveju ji yra atvira, tačiau siūlome įsitikinti.

  1. Internete parduodama nekokybiška produkcija.

Internete parduodama produkcija gali būti ir kokybiška, ir nekokybiška. Lygiai tokia pat, kokia yra parduodama prekybos centruose, turguose ir visur kitur. Šiuo atveju mokate tiek, kokios kokybės ir tikitės. Jeigu perkate drabužį už 2 eurus, tokiu atveju ir taip yra aišku, kad jis negali pasigirti labai gera kokybe. Lygiai taip pat, kaip ir labai grasių kompanijų gaminiai nebūtinai yra ypač geri. Svarbiausia susipažinti su drabužio sudėtimi, kadangi jis gali suteikti daugiausia informacijos apie drabužį.

  1. Internete mažesnė pasiūla.

Dar vienas mitas, kuris visiškai prasilenkia su realybe, kadangi internete kaip tik egzistuoja kur kas platesnė pasiūla. Natūralu, kad internete galima pasirinkti iš daugiau gaminių. Juk galima lankytis ne tik lietuviškose prekybos vietose, tačiau ir tose, kurių savininkai gyvena tūkstančius kilometrų toliau nuo Jūsų. Internetas visiškai panaikina ribas ir pirkimo galimybės tampa ypač atviros ir labai plačios.

  1. Tenka labai ilgai laukti, kol gaunate drabužį.

Tikrai ne. Galbūt anksčiau siuntinys labai ilgą laiko tarpą ir keliavo iki Jūsų, tačiau šiuo metu galima džiaugtis tuo, kad siuntų tarnybos labai efektyviai įgyvendina darbus. Šiuo metu dažniausiai drabužiai eina ne per paštą, tačiau per siuntų kurjerius, kurių tikslas atlikti darbus ne tik greitai, tačiau ir kokybiškai. Dažniausiai vieną dieną užsisakius drabužį – kitą dieną jau galite gauti tokią aprangą, kokios ir laukėte.

  1. Internete siūlomi rūbai neatitinka kokybės.

Tikrai nereikia bijoti, kad internete pateikiama produkcija neatitinka kokybės. Taip nėra. Galima džiaugtis tuo, kad fotografavimo įrangos yra tokios kokybiškos, kad visiškai nekis tai, ką matote ekrane ir tai, ką gavote į rankas. Žinoma, jeigu gauta kokybė jūsų netenkina – tokiu atveju visada galima pasinaudoti prekės grąžinimo galimybe. Juk svarbiausia yra tai, kad verslininkai visada labai noriai bendrauja su pirkėjais ir stengiasi, kad jie liktų patenkinti tuo, ką gavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *