Padiskutuokime: dovanų čekis – realus prizas?

Dovanu-kuponas

Visa, ką čia darau yra susiję tik su realiais prizais. Realumą jau nupasakojau, tačiau dabar iškilo klausimas dėl popieriukų…

Labai daug įmonių organizuoja konkursus, kurių prizai – tam tikros vertės dovanų čekiai. Tai ir iškilo klausimas, ar tikrai jie realūs ir ar reikėtų surinkti konkursus su tokiais prizais? 

Pasvarstykime. Bet kokios vertės dovanų čekis yra atspausdintas ant popieriaus ar plastiko, taigi, jis realus daiktas. Iš kitos pusės ant jo dažnai būna papildomų sąlygų, kad šiuo dovanų kuponu galima susimokėti tik už 25% pirkinio vertės. Dažniausiai, jei tokios sąlygos ir nėra, perkant daiktą už mažesnę vertę, skirtumas grynais pinigais negrąžinamas. Taigi 100 litų vertės Akropolio dovanų kuponas nereiškia, kad gausi daiktą už 100 litų.

Kitas atvejis yra su pakvietimais į kino teatrą, ar koncertą. Pakvietimas yra realiai atspausdintas, bet jį iškeisti galima į 2-3 valandas reginio, kurio paliesti negalima, taigi galutinis prizas nėra realus ir apčiuopiamas. Pakvietimas yra lygus renginio bilietui, kuris turi savo kainą. Tai ar toks prizas realus? 

Labai įdomu sužinoti, ką manote jūs… Parašykite komentaruose savo nuomonę, padiskutuokime šia tema.

 

One thought on “Padiskutuokime: dovanų čekis – realus prizas?

  1. Manau kad dovanų čekis, , pakvietimas į teatrą ar kiną yra realus prizas. Dovanų čekį pasirinksi tą daiktą, kurio tau iš tiesų labai reikia, o pakvietimai gauni pramogą( kuriai dažnai pataupai pinigėlius) Taigi gauni peno dvasiai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *