Pagal ką rinktis trapecinį žoliapjovės diržą?

Lietuviai apsipirkdami dažnai vadovaujasi posakiu devynis kartus pamatuot,  dešimtą kirpk. Ir tai visiškai pagirtina. Įsitikinti ar prekė yra tikrai tinkama ir kokybiška, paieškoti atsiliepimų apie pardavėją, pasidomėti kainomis ir nepulti pirkti pirmo pasitaikiusio varianto yra naudingi sprendimai. Tai galioja ne tik įsigyjant kasdienio vartojimo prekes, bet ir tokius retesnius pirkinius kaip trapeciniai diržai. Tam, kad paieškos neužtruktų itin ilgai, paruošėme rekomendacijas kas svarbiausia renkantis šią žoliapjovės dalį.

Diržo tipas

Jei dar nežinojote, žoliapjovėse naudojami pavaros, eigos, sankabos, pjovimo diržai. Tad pirmiausia išsiaiškinkite kuris diržas nusidėvėjęs ar defektuotas ir rinkitės tik tos pačios rūšies diržą. Jei žoliapjovė sunkiai bei netolygiai pjauna, tačiau nežinote kuris diržas kaltas dėl šių nesklandumų, rekomenduojama kreiptis į žoliapjovės aptarnavimo skyrių, kurio specialistai nustatys tikslias priežastis.

Diržo specifikacijos

Skirtingi trapeciniai diržai skiriasi pagal savo išorinį, vidinį ilgį bei plotį. Jei nežinote kokių rodiklių diržas tinka jūsų žoliapjovei, išmatuokite išimtą seną diržą. Jei kyla abejonių dėl diržo matmenų, drąsiai prašykite pardavėjo pateikti tikslią informaciją. Internetinėse parduotuvėse tiksliai nurodomos šios savybės, tad pirkdami internetu būtinai perskaitykite produkto aprašymą. Taip pat dažnai pateikiamas sąrašas, kurių modelių žoliapjovėms bus tinkamas konkretus trapecinis diržas.

Žoliapjovės gamintojo rekomendacijos

Dažnai žoliapjovių gamintojai pateikia rekomendacijas kokie trapeciniai diržai geriausiai tinka konkrečiam žoliapjovės modeliui. Pasidomėkite šiomis rekomendacijomis. Informacijos galite ieškoti žoliapjovės naudotojo vadove, internete ar kreiptis į žoliapjovės gamintojus.

Pardavėjas

Norint nenusivilti pirkiniu ne mažiau svarbu ir pasirinkti patikimą pardavėją. Verčiau nepirkite šios prekės pagal skelbimus. Tokiu būdu įsigyti trapeciniai diržai gali būti nekokybiški, naudoti ar su defektais. Na, o grąžinti netinkančią prekę šiuo atveju būtų itin problematiška. Rinkitės gerus atsiliepimus turinčias fizines ar internetines parduotuves. Taip įsigysite tikrai kokybišką prekę, kurią poreikiui esant galėsite pakeisti ar grąžinti.

Laikantis šių rekomendacijų tikrai įsigysite tinkamą prekę ir senąjį diržą beliks pakeisti nauju. Šiam darbui naudojamas atitinkamo dydžio veržliaraktis, kuriuo išardomas priėjimas prie žoliapjovės diržo. Ardydami dalį žoliapjovės įsidėmėkite dalių pozicijas.  Pakeitus diržą atsuktos dalys prisukamos atgal ir žoliapjovė vėl gali būti naudojama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *