Paieškos variklio optimizavimas, žingsnis po žingsnio „pasidaryk pats“ vadovas

seo optimizacija

Optimizavimas paieškos sistemoms nėra pigus malonumas. SEO paslaugos prieinamos ne kiekvienam. Kaina yra svarbus kriterijus, nes darbą atliekate patys, todėl turite būti užtikrinti, kad jūsų brangus laikas būtų leidžiamas protingai. Tikslas turėtų būti sukurti pakankamai pardavimų, tam reiktų pasamdyti ką nors iš įmonės vidaus, kad šis atliktų pavestą jam darbą. „Pasidaryk pats“ modelis yra praktiškas tik smulkiajam verslui ir tik kaip išeities taškas. Svetainės priežiūra turėtų augti tiesiogiai susijusi su verslo pelnu.

Žingsnis po žingsnio paieškos variklio optimizavimo strategijos vadovas.

Įperkamiausia optimizavimo paieškos sistemoms strategija yra tai padaryti patiems. Tai daug lengviau pasakyti nei padaryti. Jei turite nedidelį biudžetą, tūkstančiai dolerių, kuriuos galite sutaupyti už konsultavimo mokesčius ir paslaugas, bus verti jūsų pradinės strategijos pastangų. Kai svetainė pakils paieškos sistemos diagramose, turėsite samdyti ekspertą arba konsultantą.

Jei ketinate tai padaryti sėkmingai, turėsite atlikti kiekvieną žemiau nurodytą žingsnį!

Šie žingsniai, kurių turėsite imtis

1. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra švari (nėra sugadintų nuorodų), patalpintą patikimoje prieglobos įmonėje arba pas jus serveryje su statiniu IP adresu, ir greita.

2. Optimizuokite raktinius žodžius

3. Pateikite paieškos sistemoms ir katalogams

4. Patobulinkite savo puslapio reitingą

5. Pridėkite kokybiškesnio turinio

1 veiksmas. Įsitikinkite, kad svetainė yra švari

Švari svetainė prasideda nuo švaraios ir patikimos prieglobos. Jei ketinate patys pas save serveryje pasitalpinti svetainę, turėkite statinį IP adresą. Dinaminis IP adresas ir DNS peradresavimo priemonė sukels problemų paieškos variklio robotams.

Dabar, kai esate tinkamai priglobtas, įsitikinkite, kad pati svetainė yra švari. Jį sudaro du pagrindiniai komponentai. Įsitikinkite, kad neturite neveikiančių nuorodų, ir įsitikinkite, kad svetainė greitai įkeliama. Tai reiškia, kad nėra nereikalingos grafikos. Taip pat turėtumėte išbandyti svetainę, kad įsitikintumėte, jog jos puslapiai gerai atsidaro skirtingomis raiškomis ir skirtingomis naršyklėmis. Tai nepadeda optimizuoti  paieškos sistemos, tačiau užtikrins, kad jūsų svetainės lankytojai patirs malonumą atidarydami puslapius.

2 veiksmas. Optimizuokite raktinius žodžius ir raktinių žodžių frazes.

Kiekvienam puslapiui naudokite mažiausiai du ar tris raktinius žodžius. Kai nuspręsite dėl raktinių žodžių, atlikite paiešką naudodami raktinių žodžių įrankį (galite susirasti internete) ir sužinokite, kiek paieškų atliekama pagal kiekvieną frazę.

3 veiksmas. Pateikite savo svetainę paieškos sistemoms.

Pastaba! Nenaudokite paieškos variklio pateikimo programinės įrangos svetainei pateikti. „Google“ paslaugų teikimo sąlygose aiškiai nurodyta, kad tai yra pažeidimas. Dauguma kokybiškų paieškos sistemų tai vertins kaip svetainės šiukšlių siuntimą ir jus už tai nubaus. Šie produktai yra tinkami darbui su jūsų puslapiu, jie nėra tinkami faktiniam pateikimui. Pamatysite, kad kelias į paieškos variklio optimizavimą ir net profesionalų optimizavimą paieškos sistemoms nesuteikia jokių lengvų sprendimų.

4 veiksmas. Padidinkite puslapio reitingą.

Atminkite, kad puslapio reitingas yra ta kritinė metrika, kuri iškelia jus tarp konkurentų į lyderių poziciją, kai visa kita yra ne tiek svarbu. Norėdami padidinti savo puslapio reitingą, turite gauti kitose svetainėse nuorodų, nukreipiančių į jus. Yra keletas būdų, kaip tai padaryti, vieni iš jų padės drastiškai, kiti pakenks. Nuorodų mainų programos buvo senas būdas padidinti puslapio reitingą. Dvi geriausios galimybės yra rašyti straipsnius, kurie bus paskelbti, ir prašyti nuorodų iš pardavėjų ir kitų verslo partnerių.

5 veiksmas. Pridėkite daugiau kokybiško turinio į savo svetainę.

4 ir 5 žingsniai gali būti atliekami kartu. Rašydami svetainės turinį galite pateikti visą puslapį arba jo dalį į straipsnių katalogus, kad padidintumėte savo puslapio reitingą. Į savo svetainę įtraukdami turinį nepersistenkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *