Paskola automobiliui – vienas tų atvejų, kai gyvenimas „į skolą“ neturėtų būti smerkiamas

paskola

Daugumoje valstybių gyvenimas „į kreditą“ atrodo savaime suprantamas, tuo tarpu mūsų šalyje į tokį elgesį dar žiūrima kritiškai. Neva geriau kažko neturėti, nei būti skolingam. Aišku, besaikis paskolų vartojimas nėra siūlomas elgesio modelis, tačiau kai kuriais tai yra vienintelis būdas išpildyti iškylančius poreikius. Paskola automobiliui – puikus to pavyzdys. Nuosava transporto priemonė nebėra susijusi su prabanga (nebent kalbama apie išskirtinius, akį traukiančius modelius), tai – įrankis, suteikiantis kasdienio būtinumo galimybę. Neretai darbas yra visai kitame miesto gale, vaikai mokosi skirtingose mokymosi įstaigose (kur dar užklasinė veikla), o bent retos savaitgalio išvykos yra būtinos norint išlaikyti darbingumą. Faktas, jog garaže ar po langu stovi automobilis, paverčia šias situacijas lengvai įveikiamomis.

Nors automobilis, kaip mėgstama vaizdžiai sakyti, „ne karvę“ kainuoja, finansinis nepriteklius ir šioje situacijoje neretai pakiša koją. Gavus išsvajotą vairuotojo pažymėjimą, norisi įsigyti nuosavą transporto priemonę? Turimas senutėlis automobilis taip „subyrėjo“, jog investuoti į šio remontą nebeapsimoka? Per didelės degalų sąnaudos, tad norisi ekonomiškesnio varianto? O gal tiesiog pagausėjo šeima ir komfortiškoms kelionėms reikia erdvesnio modelio? Deja, naivu tikėtis, jog statistinis lietuvis, gaunantis vidutinį atlyginimą, rastų kelis tūkstančius atliekamų eurų savo šeimos autoparko atnaujinimui…Apsišarvuoti kantrybe ir pradėti taupyti? Artimųjų bei draugų rate ieškoti asmenų, galinčių paskolinti reikiamą sumą planuojamam pirkiniui? O gal kreiptis į įstaigas, kurių tiesioginė veikla ir yra paskola automobiliui? Kiekvienas, įvertinęs savo poreikius bei galimybes, ras tinkamiausią sprendimą, tačiau paskutinis iš paminėtų variantų yra bene tiesiausias kelias, vedantis už nuosavo automobilio vairo.

Paskolos automobiliui teikėjas Paskola23.lt savo klientams siūlo itin lanksčias bendradarbiavimo sąlygas. Jums tereikia išsirinkti norimą transporto priemonę (iki 12000 eurų vertės), parodyti šią kreditoriui (atsiųsti nuorodą į skelbimą ar automobilio nuotrauką) ir laukti teigiamo kreditoriaus sprendimo. Asmenys, jau susidūrę su bankais ar kitais paskolos teikėjais, į šią galimybę tikriausiai nėra linkę žiūrėti taip optimistiškai, tačiau šiuo atveju reikia pabrėžti, jog paskola automobiliui išduodama kur kas lankstesnėmis sąlygomis (ne toks griežtas kredito istorijos vertinimas, pajamų, gautų dirbant užsienyje ar pagal verslo liudijimą, pripažinimas). Aišku, kaip ir bet kokios paskolos atveju, prieš pasirašant sutartį būtina objektyviai įvertinti savo mokumo galimybes.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *