Automobilių stiklų keitimas padės išgelbėti Jūsų saugumą

silver suv on asphalt road during rain
Photo by Arun Thomas on Pexels.com

Laiku pakeisti automobilio stiklai užtikrina ne tik kokybišką važiavimą, bet ir užtikrina vairuotojo bei keleivių saugumą. Todėl pasitaikius atvejui, kai reikalingas stiklų remontas arba automobilių stiklų keitimas, nereikėtų delsti.

Kada reikalingas remontas ar keitimas?

Automobilio stiklų pažeidimai gali nutikti bet kuriuo metu. Vienas dažniausių atvejų – kai į stiklą patenka akmenukai nuo kelio arba pakeltas priešais važiuojančio automobilio. Akmenukui atsitrenkus į langą, lieka įdauža. Ji ilgainiui gali imti padidėti ir dėl to gali suskilti visas stiklas. Todėl vos pastebėjus, kad stikle atsirado įdauža, meistrai pataria iš karto kreiptis dėl stiklų remonto. Dažniausiai tokiu atveju remontas atliekamas labai greitai ir paprastai. Įdaužą sutvarkius, remontuoti automobilių stiklai vėl yra saugūs. Tačiau jeigu delsite, galiausiai gali remonto neužtekti, nes įdauža tiek išsiplės, kad bus reikalingas automobilių stiklų keitimas.

Kodėl vairuotojai delsia?

Deja, labai dažnai pasitaiko atvejų, kai keitimo buvo galima išvengti, tačiau dėl to, kad vairuotojai delsia kreiptis remonto, galiausiai tenka stiklus pakeisti. Verta žinoti, ka automobilių stiklų remontas yra daug pigesnis ir paprastesnis darbas nei stiklo keitimas. Eja, labai dažnai vairuotojai neskuba remontuoti skilusio lango.

Dažniausiai taip yra todėl, kad manoma, esą automobilių stiklo keitimas yra labai sudėtinga ir brangi procedūra. Tačiau šiandien meistrai salonuose tai atlieka greitai ir nepriekaištingai, Keitimas padaromas profesionaliai, o po keitimo nė nepastebėsite, kad kažkas pasikeitė. Tad jeigu Jūsų stikle yra įdauža arba net kelios, nelaukite, kol jos taps didelėmis. O jeigu stiklas įskilo stipriai, kreipkitės dėl stiklo keitimo ir pamirškite visas baimes.

Kaip atliekamas stiklų keitimas?

Automobilių stiklų keitimas yra ne toks jau sudėtingas darbas. Žinoma, jog tam reikia profesionalių žinių ir tinkamų gebėjimų. Todėl visuomet automobilių stiklus reikėtų keisti tik pas specializuotus meistrus, kurie tuo užsiima. Tik tuomet galėsite būti tikri, kad darbai atlikti kokybiškai.

Pirmiausia keitimo metu stiklas yra nuimamas taip, kad niekas nebūtų pažeista, nuvalomi visi nešvarumai ir buvę klijai vietose, kur stiklas buvo priklijuotas. Paruošiamas naujas stiklas ir naudojant profesionalią įrangą jis priklijuojamas į buvusio vietą. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų, galima stiklą pakeisti nauju originaliu arba pritvirtinti naudotą stiklą nuo kito tokio paties automobilio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *