Visureigių nuoma

Renkantis nuomojamą automobilį, svarbu atsižvelgti į automobilio dydį bei jo klasę. Kuo aukštesnė automobilio klasė, tuo neabejotinai turėsite komfortiškesnį ir platesne komplektacija pasižymintį automobilį. Tiesa, tokių automobilių, pavyzdžiui, visureigių nuomos kaina yra ženkliai didesnė, nei ekonominės klasės automobilių.

Nuomojamam visureigiui, kaip ir bet kuriam kitam automobiliui, yra įskaičiuojamas draudimo paketas, kuris apima tikrai ne visas žalas ir apsaugas. Todėl norėdami turėti sumažintos ar nulinės atsakomybės draudimą arba pilną užstato apsaugą, už tai reikės papildomai sumokėti.

Visureigių nuoma galima tose bendrovėse, kurių pasiūlymuose jie yra. Dažnai tai didžiuosiuose miestuose paslaugas teikiančios bendrovės, kurios automobilių nuomą siūlo Vilniuje, Kaune, Palangoje ar Klaipėdoje. Tai vieni iš paklausiausių miestų, kadangi juose yra oro uostai, be to, šie miestai itin lankomi turistų.

Norėdami išsinuomoti visureigį, kaip ir bet kurį kitą automobilį, už jį turėsite sumokėti užstatą. Užstato dydis kiekvienu atveju bus numatytas pasiūlyme, priklausomai nuo nuomos bendrovės, automobilio klasės ir tipo. Todėl tikėtina, kad užstato dydis už nuomojamą visureigį bus kiek didesnis, nei už žemesnės klasės automobilį.

Visureigiai didžiausią paklausą turi tarp didesnių kompanijų, šeimų, atvykusių iš užsienio, arba tų, kurie vyksta atostogauti automobiliu. Bet kuriuo atveju nuomoti visureigį yra labai palanku, nes jis erdvus, patogus ir komfortiškas. Be to, nuomojant tam tikro modelio visureigį, galima užsakyti papildomą paslaugą – techninę pagalbą kelyje. Tokia paslauga leidžia jaustis užtikrintai ir saugiai visos kelionės metu.

Automobilio nuoma, atsižvelgiant į poreikius, gali būti ilgalaikė arba trumpalaikė, trunkanti nuo kelių dienų iki mėnesio ir dar ilgiau. O pasikeitus planams ir nusprendus automobilio nesinuomoti, jo atsisakyti galima visiškai nemokamai, likus tam tikram laikui iki atsiėmimo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.