„Samsung“ kompanijos „Galaxy Watch 3“ išmanusis laikrodis

Praėjo penkeri metai nuo pirmojo „Apple Watch“ pasirodymo ir septyneri metai nuo „Samsung Galaxy Watch“ pasirodymo rinkoje. Tai yra pakankamai ilgas laikas technologijų srityje, todėl akivaizdu, kad šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai savo vartotojams gali pasiūlyti labai patogias ir naudingas galimybes.

Kita vertus, reikia pripažinti, kad dar ilgokai išmanieji laikrodžiai nepakeis išmaniųjų telefonų. Ir vienos iš pagrindinių viso to priežasčių yra tai, jog išmaniuosius laikrodžius tenka įkrauti bent kartą per vieną arba dvi dienas, o geriausios funkcijos yra susijusios su fiziniu aktyvumu ir pranešimais, kurie gelbėja tuomet, kai rankose neturime savo išmaniojo telefono.

Kaip bebūtų, įdomu pažvelgti į naujausią „Samsung“ kompanijos rinkai pristatytą „Galaxy Watch 3“ išmanųjį laikrodį.

Išmaniojo laikrodžio dizainas

„Galaxy Watch 3“ modelis ir toliau išlaiko „Samsung“ kompanijos puoselėjamą tradiciją, kuomet išmanieji laikrodžiai atrodo labai panašiai į tradicinius laikrodžius. Tiesą sakant, naujausias modelis savo išvaizda yra beveik identiškas 2016 m. pasirodžiusiam „Gear S3 Classic“ išmaniajam laikrodžiui. Tuo tarpu lyginant su „Galaxy Watch“, naujojo modelio dizainas yra labiau minimalistinis ir tarytum sukurtas kasdieniam naudojimui, o ne išskirtinai pritaikytas bėgiojimui ar kitai sportinei veiklai. Šis išmanusis laikrodis taip pat yra šiek tiek mažesnis ir lengvesnis nei jo pirmtakas, tačiau „Samsung“ kompanija padidino patį laikrodžio ekraną, todėl ant riešo laikrodis atrodo didesnis.

Naujausias „Samsung“ išmaniojo laikrodžio modelis atkeliauja kartu su odine apyranke, o ne su įprastine gumine, o tai dar kartelį parodo, kad šis laikrodis iš tikrųjų yra labiau pritaikytas kasdieniam naudojimui, o ne sporto salei. Ir nors odinė apyrankė nėra labai aukštos kokybės, ją dėvėti yra patogu. Be to, visuomet galima įsigyti naują „Samsung Galaxy Watch“ išmaniajam laikrodžiui pritaikytą apyrankę ir tokiu būdu išmanųjį laikrodį pritaikyti prie savo kasdienio stiliaus.

Plačiau apie „Samsung Galaxy Watch“ priedus rasite: https://priedaimobiliems.lt/1678-samsung-galaxy-watch-priedai

Veikimas

Kaip ir paskutiniai keli „Samsung“ išmaniųjų laikrodžių modeliai, „Galaxy Watch 3“ pasižymi labai greitu veikimu, todėl jį tampa labai paprasta valdyti. „Watch 3“ veikia su tuo pačiu procesoriumi kaip ir „Active 2“, tačiau RAM kiekis buvo šiek tiek padidintas ir dabar siekia 1 GB. Be to, šiame išmaniajame laikrodyje yra dvigubai daugiau atminties – 8 GB, todėl tampa labai paprasta savo išmaniojo laikrodžio atmintyje išsaugoti daugybę muzikos įrašų.

Lyginant su „Wear OS“ išmaniuoju laikrodžiu, „Galaxy Watch 3“ yra kur kas greitesnis ir patogesnis. „Samsung“ kompanijos kuriamos išmaniosios programėlės veikia labai greitai ir suteikia vartotojui bene visą jam aktualią informaciją.

„Samsung“ teigia, kad išmaniojo laikrodžio baterijos tarnavimo laikas yra „iki dviejų dienų“, tačiau su tuo sutinka anaiptol ne kiekvienas vartotojas, todėl vertėtų nusiteikti, kad aktyviau naudojant šį išmanųjį laikrodį įkrauti jį teks kartą per dieną. Žinoma, baterijos tarnavimo laiką galima prailginti išjungiant visuomet įjungtą ekraną ir aktyvuojant energijos tausojimo režimą.

Programinė įranga

Visi „Samsung“ išmanieji laikrodžiai veikia su šiai kompanijai priklausančia „Tizen“ operacine sistema, kuri per pastaruosius kelerius metus nepatyrė reikšmingų pokyčių. Kita vertus, didelių pokyčių šiai programinei įrangai ir nereikia, kadangi jos dizainas veikia kuo puikiausiai, atsižvelgiant į išmaniojo telefono ekrano dydį, o įvairių funkcijų ir pranešimų išdėstymas yra labai aiškus ir suprantamas. Žinučių programėlė dabar rodo ir nuotraukas bei jaustukus, kartu su pokalbių istorija. Be to, naujausiame modelyje yra ir kelios naujos valdymo judesiais funkcijos, kurios veikia be jokių trikdžių. Tuo tarpu paties išmaniojo laikrodžio funkcionalumą visuomet galima išplėsti pasinaudojus oficialiomis mobiliosiomis programėlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *