Plastikinės durys – šiuolaikinis sprendimas, montuojant lauko duris

plastikinės durysPastatų lauko durys gaminamos įvairiausių rūšių. Kiekvienas tokias duris renkasi pagal savo poreikius, jų kainą bei kokybę. Vienas iš optimalių šiuolaikinių sprendimų – tai plastikinės lauko durys. Plastikinės durys gerai izoliuoja šilumą, jas patogu naudoti ir lengva prižiūrėti, nes jos lengvai valomos ir išlieka nepakitusios ilgą laiką. Tačiau jų tarnavimo laikas trumpesnis, lyginant su kitų rūšių durimis, jos ne tokios tvirtos ir ne taip gerai sulaiko garsus.

Renkantis plastikines duris, labai svarbi yra durų profilio konstrukcija, nes nuo jos priklauso įvairios techninės durų savybės, tokios kaip šilumos bei triukšmo izoliacija, saugumas, bei estetinis vaizdas. Šių durų vidus yra užpildomas polistirolo arba poliuretano putomis, nuo to priklauso durų šilumos ir garso izoliacija. Durų paviršiaus medžiaga pasižymi atsparumu drėgmei ir saulės spinduliams, taip pat tvirtai atlaiko smūgius bei cheminį poveikį.

Plastikinės lauko durys gali būti ne tik baltos, jos gaminamos ir spalvotos, taip pat gali būti raštuotos, dengtos medienos imitacija. Toks pasirinkimas leidžia realizuoti įvairius architektūrinius sumanymus ir sprendimus. Spalvotos durys padės pasireikšti jūsų individualiam stiliui ir sukurs originalią namų aplinką. Tinkamas duris pasirinks ir pritaikys pagal savo poreikius netgi patys reikliausi ir įnoringiausi klientai.

Plastikinės durys puikus sprendimas ir tiems, kurie, įsirengdami namus, siekia sukurti interjerą, kuriame būtų daug medžio detalių. Plastikinės lauko durys atrodys taip, lyg būtų pagamintos iš tikro medžio. Tad durys, dengtos medienos imitacija, padės išlaikyti pasirinktą šiltą namų įvaizdį ir tuo pat metu užtikrins šiuolaikines, naujausiomis technologijomis pagamintas duris.

Plastikinės durys gali būti ir stumdomos. Tokios durys puiki išeitis tokiose vietose, kur reikia pritaikyti nestandartinį dizaino sprendimą ir atskirti tam tikras vidaus ir lauko erdves, pavyzdžiui, tokios durys gali būti montuojamos išėjimuose į balkoną ar terasą, taip pat sodą. Jas galima pritaikyti ne tik naujuose būstuose, bet ir jau seniau pastatytuose bei naujai įrengiamuose ar renovuojamuose statiniuose. Tokios lauko plastikinės durys gali būti panaudojamos praktiškai visur, kur yra išėjimas į kažkokią išorės erdvę, esančią prie patalpos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *