Siekiant sukurti savo naująjį stilių

stilius

Žvelgdamos į šiuolaikinius madų žurnalus ar stebėdamos madų kolekcijų pristatymus jūs manote, kad suformuoti šiuolaikišką ir tobulą įvaizdį yra didžiulis iššūkis ir pernelyg sudėtinga užduotis? Kasdien sukate sau galvą, kaip galėtumėte tarpusavyje tinkamai suderinti skirtingas savo stiliaus detales, pasiekiant norimą rezultatą? Tačiau supraskite, kad viskas tikrai neturėtų būti taip sudėtinga ir komplikuota. Stiliaus formavimas gali būti ir labai malonus procesas, kuris suteikia mums daugybę teigiamų emocijų. Todėl galite sau į pagalbą pasitelkti kelis naudingus moteriškam stiliui suformuoti skirtus patarimus.

Pradėkite nuo savo turimo garderobo

Taip, jūs nesuklydote! Pirmiausia jūsų stiliaus formavimas turėtų prasidėti nuo jūsų jau turimo garderobo. Jei jūs norite sukurti savo naują stilių, tai tikrai nereiškia, kad jūs turėtumėte akimirksniu skubėti į drabužių parduotuves. Mados visuomet sugrįžta, todėl jei jūs nepamiršite peržiūrėti to, kas slepiasi jūsų drabužių spintoje, turėtumėte lengviau suprasti, ko jums trūksta, o ką galėtumėte pasitelkti iš jau turimų drabužių.

Pavyzdžiui, galbūt jums yra reikalingi tik nauji moteriški sijonai, o viršutinius drabužius, kuriuos galėtumėte puikiai priderinti prie įsigytų sijonų, jūs jau turite? O gal jūs turite puikiai atrodančius ir jums tobulai tinkančius džinsus, todėl dabar norėtumėte įsigyti naują švarkelį? Jei jūs peržiūrėsite savo drabužių spintą ir įvertinsite turimą garderobą, turėtumėte lengviau sutaupyti ir kur kas paprasčiau suformuoti savo naująjį įvaizdį, kuriuo jūs būtumėte visapusiškai patenkintos.

Supraskite, kas jums patinka labiausiai

Jei jūs nuolatos vaikysitės šiuolaikinių madų, neilgai trukus galite suprasti, kad iš tikrųjų jūs net nenutuokiate, kas jums labiausiai patinka. Ir tai yra labai dažna problema. Ir nors jūs kitų žmonių akimis tokiu atveju galite atrodyti labai madingai, vis dėlto tai tikrai neužtikrina, kad tokie jūsų stiliaus sprendimai jums suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Ką jau kalbėti apie tai, kad jei mes dėvime madingus, tačiau mūsų skonio neatitinkančius drabužius, iš šono galime atrodyti lyg būtume ne savame kailyje. Tai reiškia, kad madų vaikymasis kartais gali tapti pakankamai paradoksalus.

Todėl pagalvokite apie tai, kas jums iš tikrųjų patinka. Pasistenkite suprasti savo skonį ir ieškokite drabužių, kurie iš tikrųjų jį atitiktų. Jei dėvėsite jums patinkančius drabužius, būsite kur kas geresnės nuotaikos ir mėgausitės kiekviena savo gyvenimo akimirka.

Pasirūpinkite drabužiais, tinkančiais visiems gyvenimo atvejams

Jei norite pasirinkti naujus drabužius, niekuomet nepamirškite susitelkti į tuos, kurie galėtų tikti visais gyvenimo atvejais. Tai reiškia, kad jei jūsų drabužių spintoje nestigs klasikinio stiliaus drabužių, juos galėsite pasitelkti bet kurioje situacijoje – ir ypač tuomet, kai jums iš pirmo žvilgsnio ims atrodyti, kad nebeturite, ką apsirengti.

Nepraleiskite progos pasitarti su stiliaus specialistais

Ir taip, jūs nesuklydote – kiekvienai iš mūsų yra naudinga kartas nuo karto kreiptis ir į patyrusius stiliaus profesionalus, kurie galėtų pateikti savo įžvalgas ir pasiūlyti įvairių labai originalių stiliaus sprendimų. Net jei jūs visuomet galvojate, kad žinote geriausiai, vis dėlto papildoma nuomonė iš šalies gali padėti jums lengviau suprasti, kas iš tikrųjų tinka. Be to, niekuomet nesibaiminkite eksperimentuoti ir išbandyti ką nors nauja. Jei jums stilistas pasiūlys stiliaus sprendimą, kurio jūs niekuomet nebuvote bandžiusios, nesibaiminkite jo ir jį išbandykite. Niekuomet negalite žinoti, kokį stilių jums pavyks suformuoti ir kokius naujus sprendimus jūs atrasite. Todėl jei nevengsite išklausyti ir aplinkinių nuomonės, jums gali būti lengviau suformuoti ir savo naująjį stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *