Versliukai.lt – puikus būdas pareklamuoti savo verslą

versliukai.ltPradedantiesiems verslininkams paprastai tenka labai daug darbų, kurie tiesiogiai nėra susiję su jų amatu. Stalius, batsiuvys, vertėjas, fotografas ar kirpėjas dar turi ir su visokiais popierizmais dirbti (buhalterinė apskaita, taip pat ir verslo administravimas), o taip pat ir verslą reklamuoti, kad klientų būtų daugiau, jie duotų gerų užsakymų. Čia į pagalbą ateina Versliukai.lt.

Reklamuotis internetu yra gana paprasta. Reikia tik susirasti savo reprezentatyvią nuotrauką, padaryti keletą savo darbų nuotraukų, gal net nufilmuoti video (tinka kad ir mobiliuoju telefonu) ir prisėsti prie interneto 15 minučių. Versliukai.lt registracija paprasta. Svarbiausias momentas – surinkti visas veiklas, kurios tiesiogiai susijusios su teikiamomis paslaugomis. Kuo jų daugiau, tuo didesni šansai, kad kažkas ras jūsų sukurtą pristatomąjį puslapį.

Pristatymas susideda iš trijų dalių:

  1. Veiklų sąrašo, kuriame pasirenkate paslaugas, kurias teikiate;
  2. Tekstinio pristatymo, kuriame trumpai parašote, ką veikiate, kiek patirties turite, kokios jūsų stipriosios pusės ir privalumai.
  3. Nuotraukų – tiek savo padarytų darbų, tiek paties savęs. Taip pat galima įkelti ir YouTube video.

Kontaktiniai duomenys aiškiai matomi viršuje, tad susidomėjęs asmuo gali iš karto skambinti, parašyti jums el. paštu arba nusiųsti žinutę per Versliukai.lt sistemą. Beje, ši funkcija yra kur kas patikimesnė, nei el. paštas, nes vos tik parašius, specialistui ateina SMS žinutė, primenanti, kad pasitikrintų paštą. Tokiu būdu besireklamuojantys specialistai gali iš karto žinoti, kada jiems ateina paklausimas dėl teikiamų paslaugų ir greitai sureaguoti.

Artimiausiu metu bus galima rašyti atsiliepimus, taip bus matyti, kurie iš specialistų teikia kokybiškas paslaugas, o kurie – nelabai.

Kam šis projektas naudingas?

Versliukai.lt naudingas pradedančiajam verslui, ypač pavieniams specialistams, dirbantiems individualiai. Tai nereiškia, kad įmonė negali skelbtis. Tiesiog skelbsis konkretus įmonės darbuotojas, kuris gali atlikti konkrečius darbus ir suteikti konkrečias paslaugas.

Pradedantieji verslininkai paprastai neturi daug laiko savireklamai, tačiau ji būtina.

Taip pat šis projektas yra lankomas tų žmonių, kuriems reikia susirasti darbuotoją, kuris atliks tam tikras paslaugas. Kur ieškotumėte grafikos dizainerio, staliau, masažuotojo ar kirpėjo? Aišku, kad internete, o geriausia patikimame ir rimtame puslapyje. Taip nauda gaunama abipusė – paslaugų teikėjų ieškantys suranda kelis kandidatus savo tikslams pasiekti, o specialistai gali konkuruoti ir pasiūlyti geresnes kainas ir paslaugų atlikimo terminus. Aišku, komunikacija vyksta asmeniškai, ne viešai.

Versliukai.lt yra vienas iš tų verslo skatinimo projektų, kurie realiai duoda naudą, o ne tik sugaišina laiką. Užsiregistruokite ir įsitikinkite patys!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *