Visų moterų svajonė – pigios ir stilingos striukės

Pigios striukesŠiemet keliamas vienas uždavinys – striukės turi būti patogios ir funkcionalios. Žiema jau apgulė miestus ir klonius, o Jūs vis dar žvalgotės subtilios ir TOS striukės? Apžvelkime verčiausius dėmesio ir Jums tinkamo pasirinkimo variantu?

Striukės parkui

Prieš kelis metus tai buvo striukes vyrams, kurių darbas ir visas gyvenimas yra kelionės. Nenuostabu, juk tai super mega patogus rūbas. Juoda, ruda, mėlyna spalva. Didelės kišenės ir kapišonas ant galvos. Šiemet, tai geidžiamiausios moteriskos striukes ziemines.

Nereikia net vardinti jų papildomų privalumų. Pigios striukes, o svarbiausia kokybiškos.

Zomšinis bombonešis

Pigios striukes ir madingos moteriskos striukes šiemet yra dizainerių kolekcijose. Vienos iš tokių – vadinamos pilotinės arba bombonešio striukės. Jos gali būti pagamintos iš zomšo, satino. Svarbu, kad būtų išlaikytos tokios specifinės detalės, kaip guma ties rankogaliais.

Pūkai

Kokios gi striukės moterims 2016 be pūkų? Tai lyg jūra be vandens. Šio modelio moteriskos striukes dideliu dydziu yra tobulas pasirinkimas.

Stilių gausa leidžia improvizuoti. Pigios striukes gali būti pakeičiamos storais švarkais. Jie atrodo įspūdingai su storais diržais ar kitomis ryškiomis detalėmis. Tai itin paklausus sprendimas, tad užtaikius akcija ziemines striukes – nedvejokite.

Sportas ir sportui

Pigios striukes žiemai gali būti ne tik elegantiškos, tačiau ir sportinės. Šiemet galima rinktis įvairių spalvų ir sumažinto silueto, su abstrakčiomis geometrinėmis detalėmis, bei vienspalves striukes žiemai. Ir jokio galvos skausmo dėl skalbimo ar pamestų sagų…

Oda

Manoma, kad oda labiau tinka gūdžiam rudeniui ir gamtą žadinančiam pavasariui, nei darganotai žiemai. Vis dėlto, negalima pamiršti šio stiliaus moteriskos striukes rudeniui. Čia nėra vietos familiarumui. Todėl odinės rudenines striukes moterims nešiojamos su įvairių ilgių sijonais, aukštakulniais ir šviesiais megztiniais.

Bolero

Tai dar šviežia tendencija mados pasaulyje. Odos ir kailio dirželiai suausti į striukę. Ji sudaryta lyg iš makaronų. Keista, avangardiška, primenanti indėnų laikus. Tačiau tuo pačiu žavi ir jauki. Šis stilius galbūt netiks kulniuoti kasdien į darbą, tačiau taps nepamainomu pasirinkimu laisvalaikiui leisti su draugais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *