Vonios dizainas: ką žada žaliosios, medinės ožkos metai?

vonios dizainasTradicinis vonios dizainas paprastai asocijuojasi su pastelinėmis, šiek tiek blankiomis spalvomis ir neutraliais, į akis nekrentančiais baldais, o bendrą vonios kambario vaizdą pagyvina tik spalvoti aksesuarai. Visgi, nuolatos besikeičiančios interjero tendencijos šiais metai yra linkusios sulaužyti nusistovėjusius standartus. Medis – 2015 metų interjero hitas!

Kalbant apie medį, kaip namų interjero dalį, reiktų pasakyti, kad jis yra populiarus jau penkerius metus iš eilės ir net neketina užleisti savo pozicijų. Medis interjere vertinas už tai, kad yra ilgaamžė, ekologiška ir „svetinga“ medžiaga, kuri sukuria jaukių ir šiltų namų įvaizdį. Tiesa, medis paprastai nebūdavo naudojamas vonios interjere, kaip pagrindinis akcentas, tačiau žaliosios, medinės ožkos metai jam atvėrė duris ir į šią namų patalpą.

Su kuo dera medis?

Atvirai pasakius, medis dera su viskuo, todėl nereiktų jo bijoti net ir tuo atveju, jei jūsų vonios dizainas yra itin modernus. Visgi, interjero dizaineriai pabrėžia, kad šiais metais itin populiarus medžio (ypač šviesaus) ir baltų sienų duetas. Tiesa, jei jums labiau patinka kontrastingas vaizdas, medį visada galite derinti ir su juoda, tamsiai pilka spalva bei žemės ir natūralios gamtos atspalviais. Kita vertus, natūrali mediena sukuria itin kontrastingą ir šiuolaikišką interjero įvaizdį, kai yra derinama su ryškių, sintetinių spalvų vonios baldais ir interjero aksesuarais. Tad, jei jums seniai pabodo jūsų salotinis vonios dizainas, jį galite atnaujinti medinėmis sienų freskomis ar neapdirbto medžio aksesuarais. Beje, neapdirbtas ir baltai dažytas medis šiais metais yra madingiausias!

Tiesa, medis yra geras pasirinkimas, jei norite savo vonios kambarį pagyvinti bei suteikti jam šilimos. Net ir itin moderniame ir industrinio stiliaus interjere medis puikiai atranda savo vietą ir įsilieją į vonios interjero visumą.

Medinės vonios grindys? Taip!

Mums jau įprasta, kad vonios grindys paprastai yra dengiamos keramikinėmis plytelėmis, tačiau 2015 – tais metais interjero dizaineriai siūlo atsisakyti šio kiek pagyvenusio požiūrio ir rinktis medį. Kokybiškos ir gerai pasirinktos medžio rūšys ir laminatas yra išties pakankamai atsparus drėgmei bei temperatūros pokyčiams, todėl galite juo drąsiai kloti vonios grindis. Toks vonios dizainas bus ne tik originalus, bet ir suteiks šiai patalpai jaukumo.

Taigi, jei nusprendėte atnaujinti vonios interjerą drąsiai rinkitės medį, jis išliks populiarus tikrai ne vieną sezoną. Tiesa, jei neketinate samdytis interjero dizainerio, atminkite, kad geriausi medžio pritaikymo interjere meistrai yra skandinavai, o skandinaviškas stilius visada madingas. Tad, netingėkite internete pasižiūrėti, kaip atrodo skandinaviškos vonios. Tikrai atrasite jums patikusių idėjų, o jūsų vonios dizainas atrodys itin stilingai ir unikaliai.

 

 

One thought on “Vonios dizainas: ką žada žaliosios, medinės ožkos metai?

  1. Visada smagu pasiskaityti ką žada ateinantys metai, bet tai nereiškia, kad reikia viskuo vadovautis. Gi nesidarysime remontų kiekvienais metais. Medis visada yra gražu, nes jis suteikia jaukumo ir šilumos jausmą, bet vonioje medienos tikrai nenaudočiau. Nuo drėgmės medis greitai pradės kisti, geriausias pasirinkimas yra plytelės, ypač kai dabar jų pasirinkimas yra toks didelis, įvairiausios spalvos ir raštai, tikrai galima rasti kažką patinkančio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *