Tinkamos proginės suknelės paieška

proginės suknelėsJeigu ruošiatės dalyvauti kokioje nors šventėje – vestuvėse, išleistuvėse ar dar kitokiose iškilmėse – jums būtinai reikės šiai šventei derančios proginės suknelės. Kad renginio metu neatrodytumėte per daug iššaukiančiai ar lyg ne ten patekusi, pirmiausia derėtų kruopščiai išsiaiškinti, kokie yra aprangos reikalavimai rengiamai šventei. O tada rinktis jums labiausiai derančią suknelę.

Ko gero pati pirmoji kiekvienos merginos proginė suknelė yra skirta mokyklos baigimo iškilmėms – išleistuvėms. Vėliau spintoje rikiuojasi ir kitų progų suknelės – universiteto baigimo iškilmių, mergvakarių, draugių ar pačios vestuvių bei panašių iškilmių. Laikui bėgant, tų progų vis daugėja. Tad nuo ko pradėti kiekvieną kartą renkantis proginę suknelę.

Kvietime į oficialią šventę paprastai nurodomas aprangos kodas. Pavyzdžiui į oficialius renginius ar vestuves dera ilgos vakarinės suknelės. Dalyvaujant vestuvėse, pamergėms sukneles labai dažnai parenka pati nuotaka. Pamergių sukneles ji arba pati išrenka, arba nurodo, kokį suknelės modelį ar spalvą pamergėms pasirinkti. Bet kokiu atveju, vykstant į vestuves, baltos spalvos suknelės reikėtų vengti, kad nebūtumėte palaikyta nuotaka.

Pastaruoju metu proginės suknelės kuriamos įvairiausių spalvų, ypač mėgstamos ryškios spalvos: įvairiausių atspalvių žalia, raudona, geltona bei mėlyna. Populiarios asimetriškų modelių proginės suknelės. Tokią suknelę galima pritaikyti įvairiausioms progoms: tiek į vestuves, tiek į išleistuves ar jubiliejus. Kita vertus, visada madingos paprasto kirpimo suknelės, kurios pabrėžia figūrą. Tokios suknelės gali būti ir trumpos, ir iki žemės. Įvairioms progoms galima priderinti progines sukneles atvira nugara, žaismingai dekoruotas blizgučiais.

Prieš pasirenkant proginę suknelę, pirmiausia reikėtų apsispręsti dėl stiliaus. Jis turėtų išryškinti jūsų individualumą, pabrėžti figūros privalumus ir paslėpti trūkumus. Kokias figūros vietas norėtumėte pridengti, pavyzdžiui: pilvą. O štai kojas galbūt norėtumėte, kaip tik, išryškinti. Tik kruopščiai apsvarstę šiuos klausimus, turėtumėte pradėti proginės suknelės paieškas. Jeigu nusprendėte pabrėžti ilgas kojas, būtinai rinkitės trumpą vakaro suknelę. O jeigu norite kojas pridengti, pabrėžkite krūtinę, dėvėdamos ilgą suknelę su gilia iškirpte. Jeigu krūtinė didelė, puikiai derėtų suknelė stačiakampe kaklo iškirpte.

Kiekviena proga ar šventė, kurioje dalyvaujate, yra ypatinga, tad ir jai skirta suknelė turėtų būti kruopščiai parinkta. Suprantama, kiekviena proga diktuoja proginės suknelės stilistinę tematiką. Nuo to priklauso ir suknelės audinys, ir modelis, kai kuriais atvejais netgi spava.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *