Ar įmanoma gera kelionė už patrauklią kainą?

Kelionių kryptys ir dėmesio vertas puslapis – kidytour.lt

Kodėl žmonės renkasi skirtingas kelionių kryptis? Atsakymas nesudėtingas ir labai logiškas: pomėgiai, norai, galimybės skiriasi. O ir šiaip būtų keista, jei visi trauktų į vieną pusę. Tarkim, visi skrydžiai vien į Turkiją ar vien į Egiptą. Būtų nuobodu, sausakimša.

  1. Kryptį lemia laikas. Daug kas priklauso nuo laiko, kada atostogaujama. Pavyzdžiui, tikėtina, kad vasarą jums nesinori skristi į labai šiltus kraštus. Ir Lietuvoje kartais tampa itin karšta, tad ką ir kalbėti apie šalis, kuriose vasarą vargiai randamas vėsesnis kampelis. O štai tada, kai Lietuvoje stipriai šąla, visai vilioja tolimi, šilti kraštai. Tuomet nusprendžiama užsisakyti viešbutį Hurgadoje. Žinoma, kiekviena kelionių firma pabrėš, kad nevertėtų delsti, mat iš anksto derinant yra ir galimybių daugiau, ir geriau apmąstomi pasirinkimai. Kita vertus, neretai laimi tie, kurie pasinaudoja paskutinės minutės pasiūlymais.
  2. Kryptį lemia finansai. Apie kelionės kryptį galvojama ir todėl, kad reikia skaičiuoti pinigus. Galbūt vienais metais išleidžiama mažiau, o kitais daugiau. Gal keliaujama tik tada, kai randama kas nors ypač pigaus. Arba pataupoma iš anksto, bet suplanuojama šis tas turiningo ir leidžiama sau nuskristi kone į kitą pasaulio pusę.

Kadangi pinigai vaidina nemažą vaidmenį, verta užsukti į kidytour.lt, mat čia geros kelionės ir patrauklios kainos yra suderinami dalykai.

  1. Kryptį lemia atsiliepimai. Svarstymas, į kokią šalį ir į kokį kurortą vykti, gali užtrukti ilgai. Pasikliaujama ir draugų patirtimi. Tačiau tai nereiškia, kad jums patiks tai, kas patiko jiems. Be to, trys skirtingi bičiuliai apie tą pačią vietą gali pateikti skirtingus komentarus.
  2. Kryptį lemia profesija. Vienos vietos traukia fotografus, kitos vietos itin domina kulinarus. Nors dažnai kelionės planuojamos kaip atostogų dalis, vis dėlto darbas, ypač jei susietas su pomėgiais, tikrai turi įtakos.
  3. Kryptį lemia patirtis. Kai kurie žmonės keliauja ten, kur jau yra buvę. Kiti ieško naujų vietų. Jei koks nors kurortas labai patiko, tai tikėtina, kad jame bus apsilankoma dar kartą.
  4. Kryptį lemia reklamos. Taip, reklama atlieka gana didelį vaidmenį. Lankstinuke suformuluota žinutė gali sužavėti.

Ar įmanoma gera kelionė už patrauklią kainą?

Krypčių daug, priežasčių irgi. O ar įmanoma ir maloniai praleisti laiką, ir atsakingai susidėlioti finansinius reikalus?

Dabar tokie laikai – šią frazę dažnai girdime. Deja, ji paprastai sufleruoja apie negatyvius dalykus. Ir štai mes jai suteiksime pozityvumo: dabar tokie laikai – geros kelionės kainuoja palyginti mažai. Surimuota ir skamba gražiai.

Kelionių rinka – įdomūs procesai, vykstantys kasdien. Ir norintys keliauti nesirenka bet ko, ir organizatoriams tenka pasukti galvą, ką gero pasiūlyti. Taip ir atsiranda puikių kelionių.

Gal ne visada ir ne visų keliautojų patirtis teigiama. Gal ne visada ir ne visiems tinka sąlygos. Bet bendras vaizdas tikrai neblogas. O kur dar paskutinės minutės kelionių pasiūla… Žodžiu, rinkis ir keliauk.

P. S. Nuoroda besirenkantiems ir svarstantiems čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *