Vandenlenčių kainos: rinkitės kokybės ir kainos santykį

vandenlentes kaina

Vandenlenčių sportas, šnekamojoje kalboje dažnai vadinamas wakeboarding`as, Lietuvoje su kiekvienais metais tampa vis populiaresnis. Vandenlenčių parkais gali pasigirti ne tik didieji mūsų šalies miestai, bet ir ne vienas mažesnis rajono centras. Jeigu šios sporto ir pramogų srities naujokai savo jėgas bando išbandyti minėtuose parkuose ir inventoriaus parinkimą patiki ten dirbantiems profesionalams, tai jau „jau pažengę vartotojai“ ima planuoti įsigyti savo asmeninę vandenlentę. Tai išties nėra pigi prekė. Tad rinktis reikia atidžiai apsvarsčius visus niuansus.

Tinkamos vandenlentės pasirinkimas yra labai individualus dalykas, priklausantis nuo keleto esminių aspektų. Pirmiausia – esate naujokas ar jau patyręs dalyvis vandenlenčių sporte?

Jeigu ši sporto šaka Jums yra dar tik planuojama išbandyti pramoga, tuomet vykite į vandenlenčių parką. Jame įrengtos nesudėtingos trasos, instruktoriaus mokymai ir tokių pačių nepatyrusių asmenų draugija leis jaustis komfortiškai ir suteiks galimybę įgyti tiek teorines, tiek praktines  vandenletės valdymo žinias. Į nuomos kainą paprastai būna įtraukta vandenlentės nuoma, hidrokostiumas, liemenė, šalmas ir kiti reikalingi aksesuarai. Niekada nestovėjusiems ant vandenlentės žmonėms, dažnas parkas siūlo įsigyti individualias pamokas su visa įranga mokiniui. Kaip jau minėta, į kainą dažniausiai įtraukiama ir mokymų instruktoriaus paslaugos.

Jeigu tvirtai nusprendėte, jog vandenlečių sportas  jau tapo vienu mėgiamiausių laisvalaikio leidimo būdų, tuomet drąsiai dairykitės naujos vandenlentės. Nesvarbu, ar pirksite ją įprastoje prekybvietėje ar internetinėje parduotuvėje, nesivaržydami teiraukitės geresnės kainos už maksimalią kokybę. Savo klientus tausojančios parduotuvės vadybininkai, įvertinę esamus lūkesčius ir finansines galimybes, pasiūlys optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Vandenlenčių kainos Lietuvos rinkoje svyruoja nuo 200 iki 800 eurų. Skirtumas išties nemažas. Kainą lemia ne tik gamintojo vardo populiarumas, bet ir vandenlentės parametrai, tvirtumas, apsauga, atsparumas bei medžiagos, iš kurių pagamintas gaminys. Pasikartosime,  labai svarbu atsižvelgti į konkrečius, tik Jums būdingus ypatumus. Aukšto ūgio ir didesnio svorio žmogui, be abejonės, komfortiškiau leis jaustis ilgesnė bei platesnė vandenlentė. Be to, šioje sporto šakoje, kaip bet kurioje kitoje gyvenimo srityje, kiekvienas asmuo turi savus pomėgius ir įpročius. Sakykim, vandenlentė su didesniais pelekais labiau tiks pradedančiajam ar mėgstančiam čiuožti banguotu paviršiumi sportininkui. Tuo tarpu, jau pakankamai gerai valdantys vandenlentę, gali rinktis gaminį su mažesniais pelekais. Tokie dalykai, kaip: pelekų dydis, vandenlentės parametrai, išlenkimo kampas, daro didelę įtaką prekės kainai.  Tad labai svarbu, renkantis vandenlentę visa tai įvertinti ir pasitarti su konsultantu ar internetinės parduotuvės administratoriumi. Jie padės išsirinkti tinkamo svorio, atitinkančią Jūsų fizinius parametrus prekę.

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *