Iš kriptovaliutų uždirba toli gražu ne visi investuojantys

kriptovaliutosTik dabar atrodę kriptovaliutas ir galimybę į jas investuoti asmeninius pinigus? Labai svarbu žinoti, kad visai nesenai kriptovaliutų rinką buvo ištikusi krizė, kurios metu labai daug žmonių prarado milžiniškas pinigų sumas ar net namus. Ne per seniausiai kai kurie žmonės netgi ėmė paskolas tam, kad galėtų investuoti būtent į kriptovaliutas, nes tuo metu jos buvo itin populiarios ir atnešančios nemažai naudos. Tačiau, kur grąža yra didžiulė, visada reikia laukti staigmenų. Ta staigmena atėjo netikėtai – vos per vieną parą kriptovaliutų rinka smuko per pus, o tai sukėlė paniką.

Kriptovaliutų naujienos turėtų būti svarbiausios tiems, kurie investavo ar ketina investuoti pinigus į jas. Pirmiausia, reikia pabrėžti, kad kriptovaliutų rinka vis dar nėra reguliuojama mūsų šalyje. Yra pagrindiniai įstatymai, kurie apibrėžia mokestinę naštą ir ribojimus, jeigu kriptovaliutos priskiriamos prie išvestinių priemonių. Paprastai kalbant, jeigu norite investuoti pinigus į kriptovaliutas, turite pasidomėti ar mūsų šalyje jos nėra laikomos išvestinėmis priemonėmis. Jeigu yra, vadinasi, tokių kriptovaliutų ar projektų savininkai turi atitikti specialius reikalavimus.

Kaip bebūtų, netekti pinigų investuojant į kriptovaliutas – įprastas reiškinys visame pasaulyje. Dažniausiai jų netenka naujokai, kurie pinigus investuoja nei kiek nepasidomėję kaip viskas vyksta. Turint bent jau bazines žinias, tikrai galima bent jau kažkiek apsaugoti savo pinigus nuo nuvertėjimo. Trumpai tariant, jeigu ketinate investuoti pinigus į kriptovaliutas, jokiais būdais to nedarykite tuomet, kai kaina muša rekordus, nes tikėtina, kad po kainos rekordus vertė kris ir stabilizuosis. Taip būna nuolatos. Tad, geriausia būtų investuoti tuomet, kai kaina yra apsistojusi ties vidurkiu arba nukritusi žemiau jo.

Sėkmingai iš kriptovaliutų spekuliacijų uždirba tie, kurie yra drąsesni. Paprastai kalbant, daugiausia uždirba tie, kurie į kriptovaliutas investuoja kai kaina yra labai didelės žemumose. Matote, pagal logiką kaina turėtų kažkuriuo metu pradėti kilti. Net jeigu ji toliau krenta, minusas yra mažesnis nei tiems, kurie investavo kai kaina buvo aukštumose. Tad, pagrindinė taisyklė – būti drąsiems ir gerai pasverti situaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *