Mikroautobusais keliaujame slidinėti: kur vykti ir kaip sutaupyti?

mikroautobusu slidinėti

Slidinėjimas – išties magiška pramoga, kurią, kartą išbandžius, labai sunku sustoti, žinoma, jeigu įgijote malonių patirčių. Mikroautobusunuoma.lt pataria, kur keliauti slidinėti, pagal kokius kriterijus rinktis kurortą, kiek lėšų prireiks ir kaip susiplanuoti nebrangią kelionę.

Čekija, Lenkija, Slovakija – turintiems ir vos kelis laisvadienius

Pradėti vertėtų nuo to, kad turite nuspręsti, kuo keliausite – automobiliu, mikroautobusu ar lėktuvu. Optimaliausias variantas – mikroautobusų nuoma, nes ir paslaugos kaina negąsdina, o ir didesnė kompanija su visu inventoriumi mikroautobuse lengvai sutilps. Lenkijos, Slovakijos ir Čekijos slidinėjimo kurortai yra greitai pasiekiami, todėl jei turite 3–5 laisvas dienas, vykite čionai.

Austrija – nuostabi slidinėjimo kurortų šalis

Tačiau jei norite kaip reikiant pailsėti, planuokite savaitės atostogas, nes bet kokiu atveju vairavimas bendrai sudėjus atims mažų mažiausiai 1 parą laiko, o jei keliausite slidinėti į Austriją – ir beveik parą, t. y. apie 20 val. Austrijos kurortus mikroautobusu patogiai pasieksite per Vokietijos miestą Miuncheną. Nuo pastarojo Austrijos slidininkų rojus nutolęs vos per 100 km, tad vienu metu galima susidaryti puikią pažintinę programėlę.

Kur Austrijoje apsistosite pigiausiai?

Bene mažiausiai sumokėsite nakvynės ieškodami pas vietinius gyventojus. Labiausiai rekomenduojame paieškoti apartamentų su nedidelėmis virtuvėlėmis, nes čia pat galėsite pasigaminti maisto. Austrijos kalnų kaimeliuose esančiose kavinėse kasdien valgyti išgalės tikrai ne kiekvienas. Beje, Slovakijoje ir Čekijoje kambarių kainos pas privačius asmenis – dar patrauklesnės: apartamentus šeimai galima išsinuomoti net ir už 50 eurų ar pigiau. Kai kuriuose jų tiekiami ir pusryčiai.

Kiek kainuoja 5-6 dienų kelionė į kalnus slidinėti?

Reikėtų pastebėti, kad ir apgyvendinimo, ir slidinėjimo bilietų kainos kasmet kinta, be to, nemažą kainos dalį sudaro ir įrangos nuoma, tad jei viską turėsite savo, paslaugos kainuos gerokai pigiau. Jei pirksite tik 1 dienos slidinėjimo bilietą, kainos tiek Austrijoje, tiek ir toje pačioje Čekijoje bus apylygės. Tuo tarpu Austrijoje slidinėjimo dienos sumuojamos ir kuo daugiau dienų ketinate slidinėti, tuo pigiau kainuos 1 dienos pramogos trasose. Apytiksliai 5-6 d. kelionė į Slovakiją asmeniui vidutiniškai galėtų kainuoti apie 300–350 eurų: tiek atsieitų mikroautobuso nuoma, degalai, nakvynė, maistas, ~4 d. slidinėjimo bilietai.

Vykstant slidinėti patartina įsigyti slidinėjimo kostiumą, kuris tikrai pravers ir vėliau. Į kai kurias šalis verta vežtis Lietuvoje išsinuomotą įrangą: tiesiog atsidarykite slidinėjimo kurortų kainoraščius ir palyginkite kainas – matysite, ar įrangą verta nuomotis vietoje, ar ją visgi vežtis iš Lietuvos.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.