Ar proginių suknelių nuoma – geras pasirinkimas?

proginių suknelių nuomaDaugelį merginų ir moterų artėjant šventei ir kokiai progai prisireikiant suknelės iškyla klausimas – ar vaikščioti po nuomos punktus ir ieškoti tinkamo varianto, ar tiesiog suskubti ir suknelę nusipirkti. Kankina dvejonės ne tik dėl to, ar vėlaiau pavyks tą nusipirktą suknelę parduoti, bet ir, ar proginių suknelių nuoma yra verta tų pinigų, kuriuos sumokate nuomos punkte.

Aišku tik viena, jog išsinuomavusios suknelę galėsite džiaugtis kur kas prabangesniu apdaru nei galbūt įstengiate įpirkti. Gera, prabangi suknelė kainuoja tikrai didelius pinigus. Už tikrai geros medžiagos, kokybės, galbūt net vienetinę suknelę gali tekti tikrai dosniai pakratyti kišenę. Tad neretai tokia suknelė kadaise net nebuvo pasiekiama paprastoms mergelėms. Na, o dabar laikai nebe tie ir dėl to suknelės tapo pasiekiamomis. Net ir mažesniuose Lietuvosmiesteliuose rasimepo kelis vakarinių ir šventinių suknelių salonus, o dar daugiau nuomospunktų, kur vitrinose puikuojasi žymių dizainerių naujausių kolekcijų kūriniai.

Proginių suknelių nuoma iš tiesų yra labai pelningas verslas. Tai turbūt žinote kiekviena. Tačiau ir vis naujų suknelių teks atsivežti ar pirkti ir atsižvelgti į klienčių poreikius. Tad ne taip viskas paprastai ir atrodo. Tačiau čia mes ne apie tai. Svarbiausias momentas yra tas, kad tūkstantį litų kainuojanti suknelė gali būti išnomuota už vos du šimtus litų. Jau patys skaičiai siunčia jums užuominas, jog tai yra puiki alternatyva, jeigu norite atrodyti tikrai prabangiai, tačiau neišleidžiant didelių pinigų.

Jeigu jaudinatės, jog nuoma bus it pinigų išmetimas į balą, įsivaizduokite tokią situacją – nusiperkate brangią suknelę, tikėdamasi parduoti, tačiau įdėjus į internetą niekas ja nesidomi. Veliau paaiškeja, jog kitų merginų ar moterų siūlomos suknelės kur kas pigesnės. O ir jūs suprantate, jog dėvėtos taip brangiai tikrai nepirktumėte. Štai jums ir raktas į laimę. Na gal per daug tirštai čia pasakyta, tačiau logikos yra.

Taigi, suknelei išsirinkti beliks susirasti tinkamą saloną. Tiesa, neretai salonai siūlo netgi panašias sukneles, skiriasi tik kaina ar pasirinkimas. Todėl nepasivarginkite apsilankyti keliuosesalonuose, kad palygintumėte pasiūlą irkainas, o tada galėtumėte būti tikra,jog Jūsų pasirinkimas pats geriausia.

Proginių suknelių nuoma yra puiki išeitis, kai norite atrodyti pritrenkiančiai, bet nesate išlaidūnė ir visuomet skaičiuojate savo pinigus. Juk vien suknelės šventei nepakaks, dar laukia ilgos dilemos ir svarstymai dėl aksesuarų, papuošalų, batelių, o ką jau kalbėti apie šukuoseną ir makiažą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *