Civilinis draudimas ir jo priedai

civilinis draudimasDažnai girdime žmones kalbant apie transporto priemonių savininkų privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą, žinome, kad jis reikalingas, naudingas, paprastai jį turime, tačiau ar tikrai žinome tiksliai, kokia mums iš jo nauda? Civilinės atsakomybės draudimas yra aktualus kalbant ne tik apie asmenis, bet ir apie asmenų valdomas transporto priemones. Tokiu būdu yra apdraudžiamas ne pats asmuo,  jo transporto priemonė ar bet kuris kitas kilnojamas ar nekilnojamas turtas, o asmens civilinė atsakomybė. Civilinės atsakomybės draudimas paprastai yra vadinamas sutrumpintai tiesiog civiliniu draudimu.

Kai kurios draudimo bendrovės, kartu su civiliniu draudimu, kaip priedą siūlo ir nemokamą techninę pagalbą kelyje. Paprastai, jei toks nemokamas priedas teikiamas tai tik auto įvykiams Lietuvos ribose, 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

Kiekvieno kliento patogumui, civilinis draudimas gali būti užsakomas internetu. Štai taip paprastai, neišeinant iš namų, galime pasirūpinti, kad mūsų civilinė atsakomybė būtų apdrausta.

Kiti pravartūs draudimo paslaugų priedai, kuriuos verta ne tik paminėti, bet ir turėti tai — draudimas nuo susidūrimo su gyvūnais kelyje ir „Žaliosios kortelės“ liudijimas. Lietuva miškinga šalis, pakankamai žalumos turime didmiesčiuose, na, o keliaujant iš vieno miesto į kitą mus lydi žaliuojančių laukų vaizdai ir aukšti, tankūs miškai, kuriuose, nors ne taip ir gausiai, tačiau visgi gyvena laukiniai gyvūnais, gyvūnėliais ir žvėrys, kurie retsykiais nuklysta iki greitkelių. Nors vietomis keliuose yra apsauginės priemonės — tvoros — tačiau jos neapsaugo nuo gyvūnų išbėgimo į kelius. Kitas pravartus, kartu su privalomuoju draudimu suteikiamas dalykas — „Žaliosios kortelės“ liudijimas, kuris yra suteikiamas 46-iose šalyse. Ši paslauga (liudijimas) naudingas tuomet kai vairuotojai dažnai keliauja į užsienį.

Reikalingas yra ne tik civilinis draudimas, bet ir šalia jo ar kartu suteikiami draudimai. Todėl prieš rinkdamiesi su kuriuo draudiku pasirašyti sutartį sužinokite ar visos draudimo paslaugos įeina į kainą ar jas reikia užsisakyti atskirai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *