El. parduotuvės nuoma padės jums vystyti savo verslą internete

Žmonės, kurie imasi internetinio verslo, tačiau neturi jokių pradmenų, dažnai susiduria su dilema – kaip pradėti kurti tinklapį, kur rasti gerą el. parduotuvės specialistą?

Dabar į šį dalyką galima žvelgti daug paprasčiau, kadangi atsirado labai patogus būdas kurti savo verslą internetu. Galite pasinaudoti el. parduotuvės nuoma. Tai gera paslauga, kadangi jums nereikės pradėti visko nuo nulio – jūs tiesiog apmokėsite nuomos mokestį
kiekvieną mėnesį ir gausite reikiamą el. parduotuvės modelį su savo pasirinktomis paslaugomis.

Kokios pagrindinės nuomos sąlygos?

Nors jūs realiai nuomojate jau esančią el. parduotuvę, tačiau turite galimybę ją susikonfigūruoti taip, kaip tik norite. Juk ne visoms elektroninėms parduotuvėms reikia vienodo kiekio skilčių, vienose iš jų yra labai daug skirtingų produktų, o štai kitose reikia vos keletos pagrindinių skilčių. Taip pat jūs galėsite nuspręsti, kokio norite interaktyvumo. Juk labai svarbu palaikyti ryšį su savo klientais, tad daugelis interneto rinkoje dalyvaujančių verslininkų nusprendžia sukurti ir diskusijų forumą bei taip pat palikti galimybę komentuoti po prekėmis. Tačiau ši strategija ne visada pasiteisina, todėl kartais geriau išsinuomoti paprastesnį variantą.

Dažniausiai pagrindinės nuomos sąlygos yra plano pasirinkimas –  mini planas, kuris turi savyje 10 gigabaitų duomenų srauto, vidutinis planas, turintis penkiolika gigabaitų duomenų srauto ir maksimalus planas, leidžiantis perduoti bet kiek duomenų. Jeigu stebite savo konkurentus ir norite turėti tokią didelę elektroninę parduotuvę, kaip, pavyzdžiui, legendinis eBay, tuomet be jokios abejonės, jums reikės maksimalaus plano, kuris šiuo metu kainuoja apie septyniasdešimt litų. Turėdami tokį planą, galite būti garantuoti, kad jūsų el. parduotuvės nuoma jums išeis į naudą.

Pagrindiniai el. parduotuvės nuomos privalumai

Jeigu naudositės el. parduotuvės nuoma vietoj to, kad bandytumėte kurti tinklapį visiškai nuo nulio, tuomet be jokios abejonės sutaupysite labai daug laiko ir pinigų. Negana to, taip pat galėsite visuomet kreiptis pagalbos į specialistus, kurie dirba el. parduotuvių nuomos servise. Jie jums patars ir visuomet galės išspręsti problemas. Privalumų yra daugiau – jums gali būti sukomponuota ne tik visa elektroninės parduotuvės struktūra, tačiau ir konkretus dizainas. Būtent toks, koks jums patinka – nereikės patiems ilgai vargti kuriant ir piešiant naujus dizainus ir samdant programuotojus, kurie realizuotų jūsų idėjas už didelius pinigus, kadangi elektroninės parduotuvės nuoma yra kur kas paprastesnis, tačiau tokį patį teigiamą efektą turintis variantas. Jūsų naujoji elektroninė parduotuvė bus patalpinta į patikimą serverį, o serverio galingumą galėsite patys pasirinkti pagal tai, koks planas jums labiau prie širdies. Nors ir turėsite galimybę nuolat gauti pagalbos iš hostingo specialistų, visas el. parduotuvės administravimas ir valdymas priklausys tik jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *