Praktiniai patarimai, nusprendusiems savarankiškai vykdyti SEO veiklą

Ką darytumėte, jei sugestų skalbimo mašina? Prašytumėte meistro pagalbos? Ar susirastumėte skalbimo mašinos instrukciją, atsiverstumėte informaciją internete ir mėgintumėte ieškoti galimo gedimo? SEOaudit.lt profesionalai išskiria du tipus žmonių: vieni laikosi nuomonės, jog kiekvienas turi užsiimti tuo, ką sugeba, tuo tarpu antrieji mano viską galintys padaryti savo jėgomis. Jei jūs iš pastarųjų, tikriausiai, norėdami pakelti savo svetainės reitingą paieškos sistemose, nesikreiptumėte į SEO specialistus, patys kibtumėte į darbą. SEO proceso ypatybės nelaikomos paslaptimi ir specialistai noriai dalinasi patirtimi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį norintiems savarankiškai vykdyti SEO veiklą. Taigi, toliau bus supaprastintai paaiškinti esminiai SEO žingsniai, kurių gali bandyti imtis žmogus, neturintis patirties šioje srityje.

Praktiniai SEO patarimai

Reikės padirbėti ir prie svetainės turinio, ir prie nuorodų į pastarąją sklaidos. Darbas turėtų būti pradedamas nuo raktinio žodžio arba keleto jų, ties kuriais fokusuojamas visas procesas. Rizikinga pasirinkti labai populiarų raktažodį, kadangi atsiras daugybė konkurentų, tačiau itin retai vartotojų naudojamas žodis taip pat nėra geras pasirinkimas. Raskite tarpinį variantą.

Remiantis pasirinktais raktiniais žodžiais, peržiūrėkite svetainės turinį. Kiek ten esantys tekstai atspindi raktažodžius, ar jie informatyvūs, įdomūs, logiškai ir gramatiškai teisingi? Šioje vietoje teks pabūti SEO rašytoju ir taisyti esamus bei, reikalui esant, kurti naujus tekstus.

Padirbėjus su vidiniu svetainės turiniu, atėjo laikas rūpintis nuorodų į ją platinimu. Nuorodos gali būti talpinamos panašaus pobūdžio svetainėse (aišku, tai teks suderinti su jų savininku) bei forumuose, socialiniuose tinklapiuose. Naudinga nuorodas, raktinių žodžių forma, pateikti straipsniuose ir pastaruosius skleisti kitose svetainėse. Svarbu paminėti, jog negalima to paties straipsnio talpinti kur tik papuola, straipsniai turi būti vienetiniai. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kokius „internetinius kaimynus“ išsirinkote savo nuorodų talpinimui. Kuo aukštesnis jų reitingas paieškos sistemose, tuo geriau jums.

Čia pateiktas suprimityvintas SEO procesas, kuris gali būti „išbandomas namuose“. Iš tikrųjų SEO specialistai atlieka daugybę įvairių veiksmų, kurių atlikimui jau būtinas didesnis teorinis bei praktinis pasirengimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *