Gyvybės draudimas – finansinės gerovės garantas

gyvybės draudimasRūpinatės savo ir savo šeimos ateitimi? Tuomet jums tikrai vertėtų pagalvoti apie gyvybės draudimą. Žinoma, retai taip atsitinka, kad mes mirštame netikėtai, tačiau juk gyvenimas nėra prognozuojamas ir ateitį labai sunku nuspėti. Taigi, ar negeriau būtų pagalvoti apie tai ir apsirūpinti iš anksto? Juk gyvybės draudimas iš jūsų nereikalauja labai didelių finansinių įsipareigojimų, kadangi įmokų suma dažniausiai būna visai nedidelė ir visuomet tinkamai apgalvota pagal jūsų esamą finansinę situaciją. Taip pat svarbu, kad gyvybės draudimas ir jo įmokos gali būti koreguojamos pagal jūsų gyvenimo poslinkius ir klotį, o dar geriau, kad jūs būsite apsaugotas nuo lito nuvertėjimo, kadangi gyvybės draudimo įmokos ir išmokos yra visuomet mokamos ir skaičiuojamos tik eurais.

Verta investuoti ir į pensijų fondus

Pagalvokite apie pensijų fondus – neretai, tai būna tikras išsigelbėjimas senatvėje, kuomet jau norisi solidžiai ir tvarkingai pailsėti po visų gyvenimo darbų. Dabartinė finansinė situacija jums leidžia šiek tiek atidėti pensijai? Tai yra tiesiog puiku, ir visai nereikia jaudintis, kad jūs esate dar per jaunas, kadangi dabar galima pradėti kaupti pinigus pensijai net ir tokiu atveju, jeigu iki jos dar liko apie keturiasdešimt metų, o gal net gi ir daugiau.

Tokiu atveju, jums patraukliausi pensijų fondai turėtų būti rizikingiausioje grupėje – tai pensijos fondas, kuris jums leis jau dabar investuoti šimtą procentų savo įmokos į akcijų rinkas. Jos labai retai atsiperka iš karto, tad kai po keturiasdešimties metų pagaliau išeisite į pensiją, bus pats ta – turėsite tikrai daug pelno.

O jeigu esate jau vidutinio amžiaus, tuomet geriausi pensijų fondai jums yra vidutinėje grupėje – vidutinis planas jums pasiūlys investuoti apie 70 procentų į akcijų rinkas, o kitus 30 procentų saugiau laikyti obligacijose ir vertybiniuose popieriuose – tai reiškia, kad savo išėjimo iš darbo dieną turėsite sukaupę tikrai nemažai, nors vertybiniai popieriai ir nesukaups tiek daug pliuso, kiek tai galėtų padaryti akcijų rinkos.

Taip pat yra ir saugiausias variantas – minimalios rizikos pensijų fondai. Šie fondai jums pasiūlys investuoti tik į maksimalaus saugumo ir mažesnio pelno obligacijas, tad jeigu jūs po metų ar dviejų jau eisite į pensiją, toks variantas jums bus tikrai pats geriausias ir galėsite džiaugtis ramia ir gražia savo senatve ir užtarnautu poilsiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *