Elektroninės skaityklės – puiki alternatyva knygoms

Elektroninės skaityklės – vis populiarėjantis įrenginys. Yra daug nuomonių, dėl ko jos yra geriau ar blogiau už įprastas knygas. Dažnai elektroninės skaityklės tapatinamos su planšetiniais kompiuteriais, tačiau jų paskirtis, dėl to ir funkcijos, labai skiriasi. Taigi, trumpa apžvalga apie populiariausias elektronines skaitykles.

Elektroninė skaityklė – nešiojamas elektroninis prietaisas, sukurtas visų pirma siekiant skaityti elektronines knygas ir periodinius leidinius. Tai – patogus, lengvas ir šimtus ar tūkstančius knygų talpinantis įrenginys, skirtas dažnai keliaujantiems ir daug skaitantiems.

Dauguma elektroninių skaitiklių panašios formos į planšetinį kompiuterį, tačiau jos labai skiriasi savo vaizdais ekrane. Skaitytojai, kurie naudojasi elektroninėmis skaityklėmis, įsitikino, kad ryškumas jų ekranuose žymiai geresnis, ypač kalbant apie tai, kad skaitoma ryškioje saulės šviesoje, Elektroninės skaityklės neatspindi, todėl skaitymas tampa ypač paprastas ir aiškus. Taip yra dėl to, kad dauguma naujų skaitiklių turi puikiai ištobulintą elektroninio rašalo technologiją. Kontarastas tarp raidžių ir fono yra toks didelis, kad skaityklės vaizdas labai susitapatina su vaizdu, kurį matote popierinėse knygose. Tai mažiau vargina akis, todėl skaityti galite lengvai ir greitai.

Dar vienas skaityklės privalumas – ilgas baterijos tarnavimo laikas. Kai atjungta nuo interneto, elektroninės skaityklės baterija gali išlaikyti nuo savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo to, kaip dažnai skaitysite. Elektroninė skaityklė naudoja energiją tik naujo puslapio atvertimui. Palyginus su planšetiniais kompiuteriais, kurie turi greitesnį vaizdo keitimą, elektroninės skaityklės vaizdai keičiasi pakankamai lėtai, kas sunaudoja mažiau energijos.

Populiariausios šiuo metu elektroninės skaityklės yra „Kindle“, kurias gamina „Amazon“, „Prestigio“, „Pocketbook“ ir kitos. „Kindle“ skiriasi tuo, kad palaiko tik „Amazon“ formato knygų rodymą, o „Amazon.com“ parduoda elektronines knygas, kurios tinka tik jų skaityklei. Įsigiję elektroninę skaityklę, pamiršite kelis kilogramus sveriančias knygas, kurių prisikraunate į keliones, galėsite laisvai pasižymėti puslapį, kurį skaitote, parsisiųsti knygas ir skaityti be vargo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *