Imuniteto stiprinimui šokame į eketę – gal yra malonesnis būdas?

imuniteto stiprinimasImuniteto stiprumas dažnai linksniuojamas ne tik liaudies medicinoje, tačiau ir iš trenerio lūpų. Norėdama tam imunitetui užauginti raumenų darome įvairius dalykus, t.y. šokame iš pirties į šaltą vandenį, atsisakome mėsos, rytais iki darbo lankstome krosus… Visa tai puiku, bet yra daug paprastesnis būdas.

Mityba

Sportas – sveikata, bet be tinkamos mitybos  geros savijautos nepasieksime. Suprantama norisi vengti sintetinių vitaminų, nors dažniausiai jose tėra gerai išgryninta mums reikalingoji medžiaga. Naturalus budai stiprinti imuniteta yra aprašyti pas žolininkus ir homeopatus. Jie Jums gali pasiūlyti ramunėlių nuovirą, linų sėmenis, medų ir česnaką, citriną.

Tiesą pasakius tokie rinkinėliai nėra patys skaniausi ir maloniausi. Imuniteto stiprinimas naturaliomis priemonemis beveik visuomet baigiasi su bičių duonele rankoje ir imbiero šaknų arbata. Retas, kuris judame daugiau ir stovime po kontrastiniu dušu. Todėl žolininkų ir sveikuolių patarimai nueina šuniui ant uodegos. Imuniteto stiprinimas liaudiskai yra gyvenimo būdo keitimas ir todėl, čia nėra pusės pasirinkimo – arba pradedi gyventi sveikiau, arba ne.

Dėl medicininių priežasčių

Kartais imunitetą turime stiprinti dėl medicininių priežasčių. Dažnai klausiama kaip stiprinti imuniteta po antibiotiku. Iš tiesų, į pagalbą čia turėtų ateiti gerosios žarnyno bakterijos. Jos vos kelis eurus kainuoja internetinėse vaistinėse.

Kiek daugiau klausimų kelia imuniteto stiprinimas po chemoterapijos. Tai tema reikalaujanti ištiso traktato, kuriame būtų dėstoma pagrindinė tema apie žuvų taukų ir vitaminų kompleksų naudą. Būtent tokiomis akimirkos supranti, kad imuniteto stiprinimas liaudies medicina turi ribas ir chemoterapija yra viena iš tokių.

Judėjimas

Kaip atstatyti imunine sistema? Pirmiausiai kuo daugiau judėti. Nueikite pėsčiomis iki autobuso stotelės, užlipkite laiptais į ketvirtą aukštą, rytai išeikite pavedžioti šunį. Tai vienintelis aspektas, dėl kurio imuniteto stiprinimas vaikui tampa lengvesnė ir paprastesne, nei suaugusiam.

Imuniteto stiprinimui yra begalė vitaminų. Todėl pradėję dažniau judėti būtinai papildykite dienos mitybą vitaminų kompleksu. Na ir žinoma, visų svarbiausias ir gyvybiškai reikalingas – vanduo. Imuniteto stiprinimui tai sąrašo viršuje įrašytas poreikis. Kasdien išgerti bent po du litrus vandens arba nesaldintos arbatos.

Imuniteto stiprinimui reikia pirmiausiai noro ir žvėriško pasiryžimo. Bus sunku, tačiau rezultatai atpirks visus lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *