Kaip pasiruošti plaukimui baidarėmis?

baidarėsKad baidarės yra vienas populiariausių vasaros sportų tikrai sutiktų daugelis. Vos tik oras kiek pagerėja – žmonės pradeda ieškoti vietų, kur galėtų pasinaudoti nuomos teikiamomis paslaugomis. O jų Lietuvoje yra tikrai labai daug, kadangi mūsų šalis kur kas vandeningesnė nei buvo galima pamanyti. Baidarės – puikus laisvo laiko leidimas. Deja, dalis žmonių jo taip niekada ir neišbando, kadangi galvoja, jog plaukimui reikia labai didelio pasiruošimo. Turime omenyje fizinį, kurie tiesą sakant, visai nereikalingas.

Baidarės nereikalauja, kad asmuo specialiai sportuotų prieš pramogą, net nereikia pirkti kažkokių ypatingų priemonių galinčių užtikrinti, kad plaukimas bus linksmas.

Fizinis pasiruošimas

Aišku, jeigu visiškai nejudate ir plauksite upe, kuri visai neturi srovės, tokiu atveju reikės fiziškai kiek padirbėti, tačiau dažniausiai net ir visai nejudantys žmonės nesiskundžia rankose juntantys skausmą po plaukimo. Taip nutinka tikrai retais atvejais ir dažniausiai todėl, kad asmuo netinkamai sukdamas rankas irkluoja. Kad taip nenutiktų – labai svarbu klausyti instruktoriaus, kuris viską detaliai paaiškins.

Ko reikia plaukiant?

Kiekvienas žmogus turėtų pasiimti tai, ko jam atrodo, kad gali reikėti. Žinoma, vertinkite faktą, kad baidarės kartais apvirsta ir tuomet visi turimi daiktai paprasčiausiai sušlampa. Dažniausiai plaukimas trunka visą dieną, tad įsidėkite maisto ir vandens, kuri ypač reikalingas labai karštą dieną. Juolab, plaukiant dažniausiai neatrodo, kad yra labai karšta, tačiau patikėkite, žmonės dažniausiai labai rimtai nudega. Tokiu atveju padėti gali apsauginis kremas nuo saulės, kuriuo pasinaudoti mes jums siūlome. Pasirinkite tokį, kuris yra bent kiek atsparus vandeniui.

Apsirenkite patogiai, kadangi visą dieną turėsite sėdėti vienoje vietoje. Geriausia avėti šlepetes. Jomis bus labai patogu įlipti į vandenį, jeigu kartais iškiltų toks poreikis. Taip pat pasiimkite ir rankšluostį, kuriuo galėsite nusivalyti kūną, jeigu plaukdami sugalvotumėte išsimaudyti.

Atrodo, tokios smulkmenos, tačiau jos labai svarbios siekiant, kad smagiai praleistumėte laiką. Kai kurie žmonės nepasiima maisto ir pačioje kelionės pabaigoje jau būna labai suirzę. Neverta savęs kankinti, kai baidarė užtektinai didelė, kad joje tilptų visi jums reikalingi daiktai.

Baidarės – puiki pramoga tiek vienam, tiek su didele žmonių kompanija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *