Kodėl draudimas internetu toks populiarus?

Internetas šiandien užkovojo beveik visų prekių pardavėjų  ir paslaugų erdvę ir pasiūlą perkėlė į  internetinę erdvę. Tai, žinoma, labai palengvina paprastų  žmonių kasdienybę. Dar geriau, tai ne tik yra itin patogu, bet ir labai greita. Tad naudodami įvairias paslaugas internetu žmonės sutaupo nemažai laiko. Dažniausiai linkstama apsipirkinėti internete, nes čia prekių pasiūla gerokai didesnė, be to ir kainos ne taip kandžiojasi kaip įprastoje prekybos centro parduotuvėje. Populiarėjant interneto paslaugoms, ypač išpopuliarėjo ir draudimas internetu. Žmonės vis dažniau renkasi draudimo paslaugas internetinėje erdvėje dėl kelių pagrindinių priežasčių.

Internetu – viskas vienoje vietoje

Kodėl draustis internetu taip patogu? Nes čia viskas labai paprasta. Internete net yra tokios svetainės, kaip brokeriukas.lt, kurios gali atsakyti į Jums rūpimus klausimus apie draudimą. Tai reiškia, jog čia dirbantys specialistai Jums papasakos ne tik koks gyvybės draudimas yra geriausias ar patikimiausias, bet ir paskaičiuos, kiek kainuotų apsidrausti vienoje ar kitoje įmonėje būtent Jums. Šioje svetainėje taip pat galėsite sužinoti skirtingų įmonių draudimo sąlygas ir kriterijus. O tai ypač patogu ir greita, nes sutaupysite daug laiko. Jums nereikės vaikščioti po skirtingas svetaines ir kiekvienoje ieškoti vis naujos informacijos. Čia, tarsi kataloge, Jūs viską rasite vienoje vietoje.

Patogumas

Draustis internetu labai paprasta ir patogu. Puiku tai, kad Jums nereikia niekur eiti ir gaišti laiko eilėse, stovėti kamščiuose. Draudimas internetu yra greitas ir patogus. Tai paslauga, sutaupanti Jums daug laiko ir pastangų. Apsidrausti tokiu būdu Jums kainuos žymiai mažiau jėgų nei keliauti į įmonės padalinį, kur gali būti, kad sugaišite kone puse dienos. Įsivaizduokite, jei norėtumėte sužinoti, kokios yra draudimo kainos trijose ar keturiose Lietuvos draudimo įmonėse. Ko gero, Jums reikės apvažiuoti visą miestą, kol tai išsiaiškinsite, atstovėti mažiausiai kelias valandas eilių ir grįžti namo vakare nuvargusiam ir greičiausiai, smarkiai suirzusiam. Neverta taip aukoti, todėl geriau rinktis visa tai padaryti internete.

Automobilio draudimas

Pats populiariausias draudimas internete yra automobilio draudimas. Kiekvienas automobilio savininkas Lietuvoje, pagal įstatymus privalo drausti savo automobilį, kad galėtų jį eksploatuoti. Lietuvoje draudimas yra dviejų rūšių – kasko draudimas ir privalomasis. Pastaruoju dažniausiai draudžiasi žmonės, važinėjantys ne su pačiomis naujausiomis mašinomis. Niekam ne paslaptis, kad vidutinis lietuvio automobilio amžius yra virš penkiolikos metų. Todėl tokius automobilius vairuojantys gyventojai neinvestuoja didelių pinigų į draudimą. Dažniausiai jiems svarbu tai, kad automobilis avarijos atveju galėtų būti sutaisomas už draudimo išmoką.

Kita vairuotojų dalis yra kiek atsargesnė. Jiems priimtinesnis kasko draudimas. Tai kiek kitaip veikianti paslauga. Tokio tipo draudimu Jūs suteikiate sau daugiau garantijų ir saugumo. Tai reiškia, kad taip apdraudus automobilį Jūs apsisaugosite ne tik nuo avarijos metu patirtų nuostolių, bet ir nuo nelaimingų atsitikimų ar net vagystės. Dar geriau, kasko draudimu draustas automobilis avarijos atveju nėra tikrinamas dėl kaltumo. Tai reiškia, kad draudžiantis privalomuoju draudimu, draudimo išmoką gausite tik tuo atveju, jei avarijoje buvote ne kaltas. Tačiau jei eismo įvykį sukėlėte Jūs, draudimas atlygins žalą tik nukentėjusiam, tuo tarpu savo automobilį turėsite susiremontuoti už savo pinigus. Štai kiek kitaip yra su kasko draudimo. Draudžiant tokiu tipu draudimas išmoka pinigus už patirtus nuostolius bet kokiu atveju. Taip pat į tokį draudimą galite kreiptis nelaimingų atsitikimų metu. Pvz, jei automobilyje kažkas netyčia išdaužė langą, subraižė kėbulą. Tokiu atveju taip pat gausite išmoka iš draudimo. Kasko draudimu taip pat galima apsidrausti ir nuo vagystės. Jei Jūsų automobilį nuvarys, gausite išmoką, prilygstančią beveik visai automobilio vertei. Tai yra ypač patogu tiems gyventojams, kurie automobilius laiko kiemuose ar gyvena ne itin saugiuose miesto rajonuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *