Kodėl geriau pirkti naujai įrengtą butą Vilniuje?

Nusprendus, kad laikas savo svajones realizuoti ir pradėjus ieškoti tinkamiausios gyvenamosios vietos Vilniuje, beveik kiekvienas susiduria su dilema: geriau pirkti seną būtą ir į jį investuoti papildomai ar naują, ir vos įsigijus iškart džiaugtis teikiamais malonumais. Parduodami butai Vilniuje yra šių dviejų rūšių, tad kuris pasirinkimas jums labiau priimtinas, tuo apsiriboti ir galite. Tiesa, specialistai rekomenduoja rinktis nekilnojamąjį turtą iškart po remonto, kadangi tokio tipo butas turi nepalyginamai daugiau pliusų, nei seno stovio.

KAINA. Kai kurie asmenys yra įsitikinę, kad butą pertvarkyti yra pigiau, nei pirkti iškart suremontuotą. Tai mitas, kuriuo pasikliauti mes jums nerekomenduojame. Parduodami butai Vilniuje, kurie reikalauja kapitalinio remonto, dažniausiai yra tokio prasto stovio, kad viską reikia keisti iš pagrindų: pradedant vamzdynais, sienomis ir baigiant lubomis. Lyginant su papildoma pinigų suma, kuria būtų įvertinamas naujas butas, tai didelis finansinis praradimas. Pirkti naujai pastatytą nekilnojamąjį plotą yra kur kas pigiau. Vienareikšmiškai. Nebent, žinoma, planuotumėte gyventi prasto stovio bute.

PATOGUMAI. Įvertinkite tai, kad seno stovio parduodami butai Vilniuje, kol jų nesusitvarkysite, kels jums nemažai problemų: nuolat stringantis bendro naudojimo liftas, į kurį kaimynai nėra pasiruošę investuoti, sienas ėdantis pelėsis, reguliariai dingstantis vanduo ar elektra dėl skaitliukų permušinėjimo… Manote tai mitas? Ne, tai realybė. Blogiausia, jog kaimynai ne visada noriai sutinka tvarkyti problemas, kadangi paprasčiausiai yra prisitaikę prie situacijos ir nenori daugiau į ją investuoti. Kas tokiu atveju laukia? Jei negalite susitaikyti jūs – tik namų keitimas.

EKSPLOATACIJA. Senos statybos namai dažniausiai turi labai mažus kiemus. Kartais jų nėra visai. Jei esate vairuojantis asmuo nuolatos teks susidurti su problema – kur statyti auto transporto priemonę. Naujos statybos parduodami butai Vilniuje pasirūpina patogiomis ir erdviomis automobilių aikštelėmis.

Parduodami butai Vilniuje laukia savo naujų šeimininkų. Peržvelgus skelbimus matyt, jog pasirinkimas egzistuoja labai platus. Bet kuriuo atveju, neužkibkite už mažos pradinės kainos, kuri jums vėliau gali dvigubėti ir net trigubėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *